Plúcne chlamydie

alenka_maxova

uz som nasla jednu pani, ktora ma momentalne jeden pripravok doma objednany, takze mi posle GSE od firmy Nutr...bla bla, nepamatam nazov, ale presne ten si tu spominal. Tak som zvedava :) Dufam, ze mi v tej flasticke neposle daco ine :D

RNG

Viera patri do nabozenstva.
Fakt je, ze napr v USA za minuly rok sa cez internet predalo vyse 142 miliard dolarov tovaru, co predstavuje az 8% celkoveho predaja v USA
en.wikipedia.org
Takze to prenikne aj inde do sveta, najma v oblasti, kde miestne zdroje su nedostatocne, a to je na Slovensku rozhodne doplnkovy predaj a vyroba.

alenka_maxova

Dakujem naozaj velmi pekne. Sla som do lekarne len preto, ze mi to zas odporucil niekto z ineho fora. Vraj on zohnal v lekarni GSE. Nuz neviem...nebola som pri tom :)
Este nikdy som nic neobjednavala z netu, nejak neverim tomuto sposobu predaja :) Ale ako vidim, asi mi nic ine neostava len sa trosku osmelit a objednat...
Dakujem este raz :)

RNG

Co sa tyka oreganoveho oleja, ucinna je jeho zlozka carvacrol. Davka, co potrebujes na ucinnost je 3 x 200 mg carvacrolu. Prteto nekupuj oreganovy olej, kde nemas zarucenu tuto davku carvacrolu. Najlepsie su kapsule, ktore sa rozpustaju za v crevach, lebo oreganovy olej je silne paliva korenina. Jednu z takych ma napr vyrobca NOW, ktoreho entericka 180 mg kapsula obsahuje 100 mg carvacrolu, garantovane. Takze na potrebnu davku beries 3 x 2 kapsule tohoto.
Ale na L-formy, kam patria aj jedna z foriem plucnej chlamidia mam najlepsie oskusany extrakt z olivovych listov, davka ucinnej latky v nej, oleuropeinu, musi byt 3 x 300 mg na intenzivne pouzitie a 2 x 150 mg na udrzobne.
A samento/prima una de gato, kde davka je 2 x 15 kvapiek

RNG

Potravinove doplnkyn hladas tam, kde sa predavaju potrevinove doplnky. Lekarne su na lieky, nie na potrewvinove doplnky, aj ked si tam casto privyrabaju predajom doplnkov.Obvykle maju vyber slaby a spravidla tie najmenej ucinner. Citrovital nema ani zlomok ucinku citricidalu, prave v tom tkvie podstata patentu na citricidal, ze vyznacne aktivovali vytazok z grapegruitovych semienok, na ucinnost az 33 nasobok povodneho vytazku na mnohe mikroby.
Hladaj ho na nete, napr z firiem ako Swansonvitamins.com, puritan.com alebo pre Slovensko momentalne s najlacnejsim postovnym Healthdesigns.com a iherb.com
Dokonca maju pre prvonakupcov zlavne kupony, najdes ich napr na rng.nazory.eu alebo rovno na nete u tychto spolocnosti.

alenka_maxova

Mam otazku na RNG :) Citala som mnohe temy o pl. chlamydiach, kde odporucas napriklad oreganovy olej, GSE. Ja som potrebovala zohnat citricidal, ale samozrejme v ziadnej lekarni nebol. A tak mi lekarnicka odporucila citrovital. Co na to hovoris? V zlozeni je napisane, ze to obsahuje 33% vytazku. Je to od firmy Herb-pharma AG Schweiz. Myslis, ze je to ucinne? Dakujem :)

Xixino

Podarilo sa mi zohnať čaj Vilcacora (Uncaria Tomentosa), horké to je ako grepový extrakt, dúfam že to zabere.

RNG

GSE, prave povodne je vyrobok firmy NNutriBiotic. Ziadfne ine neodporucam, lebo nemaju v obsahu povodny citricidal, patentovany aktivivany vytazok z grapefruitovych semien, vyrobok firmy BioChem Research Inc.
Oreganovy olej odporucam najma taky, kde dostanes dostatok carvacrolu, menovite 3 x 200 mg carvacrolu. Osobne beriem vyrobok firmy NOW, oregano oil, kapsule, ktore obsahuju 180 mg, z coho je 100 mg carvacrolu na kapsulu. A tie kapsile sa rozpustaju az v crevacvh, tj nedrazdia zaludok.
Oregano prekrvuje, tj nie je vhodne velmi v tehotenstver, lebo prekrvenie maternice moze mat niekedy za nasledok spontanny potrat.

jajkuska

cize staci to co som napisala?gse mam ktore?grapfruit seed?a olive leaf extrakt?
alebo grapfruit extrakt?
a moze sa to aj v tehotenstve?