chcem vam oznamit

tana_2

Uprimnu sustrast a kedy sa mala narodila ake meno ste jej dali?Prajem vam nech mate cim skor deticky a hlavne nech su zdrave a mozno ze ste si vytrpeli taku velku bolest tak to mozno budu dvojicky.

agina

maminka sice som tvoju temu necitala, ale stacilo mi nahliadnut do tejto.
Si silna zena a stavias sa k zivotu velmi pozitivne a rozumne.Drzim ti palce, nech sa ti v zivote dari a na druhy pokus to urcite vide.

vizitka

Maminka si proste uzasna kazdou bunkou tela! Z tvojich riadkov citim aka si super dusa.Zelam ti vsetko dobre a budem sa tesit na tvoj dalsi,dufam ze radostny prispevok!

helenaxxx

ahoj MAMINKA je mi strasne luto ze tvojej babiky sa osud takto kruto skoncil...ale hlavne bud stastna ze si jej chcela dat zivot a svoju velku lasku....prajem ti aby ste mali cim skor dietatko a zdrave a krasne...Boh ti tvoju lasku odplati a budes stastna opat.VELMI MI JE TO LUTO A TAK SOM VAM VELMI DRZALA PALCE A DENNO DENNE NA VAS MYSLELA AKO SA MATE.....drzim palce

nashira

Maminka si uzasna zena aj tvoja polovicka.....mas nadherny charakter a obdivujem ta.Do nebicka odisiel dalsi anjelik a dakujem ,ze si dala sancu svojej dcerke.To co prezivas raz moze pomoct niekomu inemu......som rada,ze takyto ludia este existuju.Nashira

frida

urcite budes zakladat krajsiu temu, vsak aj tieto boli krasne, plne lasky, len trochu so smutnym koncom. ale aj nase anjeliky su tu s nami, a stale si na ne spomenieme. ja som mala potrat v stvrtom mesiaci a to som si myslela, ze krizu prveho trimestra mam za sebou a uz sa nam nic zle nestane. potom som sa vsak utesovala tym, ze ak uz sa to malo stat, je to lepsie tak, ako by sa to malo stat kedykolvek neskor.
vzdy si vsak na toto nase prve dietatko spomeniem, lebo aj ked to niekto este nepovazuje za dietatko, ja ano, aj ked malo len par centimetrov.
hlavne si spomeniem na to, s akym chladom prisli do nemocnice dievcata na UPT, so svojimi zivymi detickami, a ja som svoje tak strasne chcela, a nemohla....
teraz vsak uz mam dve deticky a som s nimi stastna.
uvidis, coskoro sa budes aj ty takto tesit z noveho zazraku a presne ako to uz niekto napisal, das mu aj tu odlozenu lasku.
a ak ti to nie je neprijemne, ake meno ste jej dali?

maminka

este raz vam vsetkym dakujem, ste uzasni.malinku sme mali pri sebe cele 2 dni a vychutnali sme si s nou kazdu sekundu.som rada, ze sme jej nevzali pravo na zivot a dali jej sancu, nikdy to nebudeme lutovat. to vecernica: ak by som sa mala rozhodnut este raz, urobila by som to iste.nikdy by som jej sama nevzala zivot, lebo viem, ze by som to potom velmi lutovala. co sa malo stat sa stalo. lubkame ju velmi, a dufam, ze raz tu budem zakladat inu krajsiu temu:)

tttt

takze priroda sa s tym nakoniec vysporiadala po svojom. presne to iste som predpokladala - sli ste sa zblaznit z toho, aka som neprajna, ale ja nie som neprajna, len cosi o takychto veciach viem...

mirkaaa

Mila maminka, citala som tvoj prispevok a babatku, drazala som ti palceky, aby si to zvladla no a teraz som v soku a hoc ta nepoznam placem nad tymto pribehom. Drz sa a vela stastia do zivota...