Ako počítať plodné dni

alica7

Toto vam to vypocita: www.calendar.sk Je tam vsak jedna neznama - lutealna faza .. cize cas od ovulacie do dalsej menstruacie .. a to je individualne a zistitelne jedine ovulacnymi testami, ktore lekar neurobi pokial sa nesnazite otehotniet a kupovat na to testery vyjde pekne draho ... da sa aj zo slin (www.tehotenske-testy.net)/ .. ale teda neviem, ja som skusila a nic sa mi neukazovalo .. Takze v podstate sa daju takto od stola (v pripade krasne pravidelneho cyklu) vypocitat len teoreticke plodne a neplodne dni, na co sa asi neda velmi spolahnut v situacii, ze si dieta neviete v ziadnom pripade predstavit ...

Borka6121

Prosím, ako si mám vypočítať plodné dni, ked mi začala menštruácia 11.7.2008 a skončila dna 18.7.2008? Vopred dakujem!

utopia

No deň ked dostaneš menzes a prirátaj si k tomu 14 dní. Deň predtým a potom ešte je možné. Ono je vtedy najčastejšie plodné ale otehotnieť možeš kedykoľvek. Ja som mala sex 2 dni po menzese a otehotnela som a pritom sme si dávali pozor. Nájdi si na internete tehotenská kalkulačka a tam sa ti to vyráta. Ale radšej sa chráň a ber tabletky ak nechceš otehotnieť.