moze otehotniet??

Príspevok v téme: moze otehotniet??
ach jaj :-d

No dneska som sa dostal k zaujimavej "MUDROSTI" co koluje medzi babami. Ide o to ze ked ma baba sex a chalanom /a chalan sa do nej neurobi/ a ma s tym istym chalanom znova sex napr. po hodinne, takze otehotnie aj ked sa chalan do baby neurobi... Ako podla mna je to somarina a rad by som vedel Vas nazor

kla.ra

proste, tvoj penis moze vylucovat kvapky lasky alebo akekolvek zvlhcenie uz pred vyvrcholenim...moze a nemusi...pytal si sa, odpoved si dostal: ano moze otehotniet, tak na 60percent...osobne by som to sklbila este s nejakou antikoncepciou ak si dieta nemozes dovolit...

pepek

Koncim,toto fakt nema vyznam.Bud si robis prdel alebo ti ejakuloval mozog :-D.Pravdepodobne sa stretneme v teme OSTALA TEHOTNA a potom AKE MENO PRE CHLAPCA alebo DIEVCA :-D.

pepek

Budem vyzerat ako papagaj,ale bud taky laskavy a pozri si ten link.Tam sa toho vela popisalo o prezivani spermii a mozno konecne pochopis,ze spermia vie prezit pekne dlho v mocovej rure muza.

ach jaj :-d

ako stale nechapem jednej veci----- mam sex skoncim ide ma vecko a do sprchy, za hodinu ma chyti chut znova si to rozdat. a stale nechapem jednej veci ako je mozne ze sa tie spermie dostanu z mojej mocovej rury... / a este jedna vec preco ked masturbujem nemam ziadne vylucky?? a ked nam sex tak by som tie vylucky mal mat???/

pepek

Ako vravel Anderovi jeho otec:Studuj chlapce,studuj,ked na to mas(a pre teba dovetok) a az potom sexuj.Teraz si nie som isty,ci uz mas 15 rokov alebo si vynechal ucivo z prirodopisu ZS v siedmom rocniku.Tu sa netoci okolo kvapociek lasky-co je vylucok prostaty (to dufam,vies co je),ale o to ze spermie neuhynu na tvoj povel,ze sa chystas na druhe kolo bez ochrany.Nepredpokladam,ze si pochopil na com som ti tam hodil ten link.Inaksie by si sa zase nepytal ujoviny.My ti iba dobre radime,daj si povedat.

pepek

Chlapce,v prvom rade skus prebehnut toto forum,staci sekcia SEXUOLOGIA,potom dospej a tak zacni sexovat.Ale urcite to forum ako prve:
www.zdravie.sk

monnika.

nie z nicoho nic ale z tvojho semena...nejdena mlada mamicka s kocikom ti povie ze sa spoliehali len na prerusovanu suloz...prerusovanu suloz si moze dovolit len ten,ktory by uz dokazal uzivit babo a nedal by ho zobrat, lebo je to velka pravdepodobnost, hlavne ked ma zena plodne dni...

ach jaj :-d

takze cches povedat ze ked sa urobim a za hodinu pojdem znova na to tak baba len tak z nocoho nic otehotnie????