Negativne ucinky HAK

right

x krát spomínané- kvasinky, urea, zníženie libida na minimum, depresie- dokonca aj s fyzickými príznakmi- ale to už bolo našťastie dááávno...

iva.

a môže my niekto vysvetliť, prečo pri sa pri HAK nesmú užívať prípravky obsahujúce ľubovník bodkovaný?????
veď napr. kždý čaj na upokojenie ho obsahuje. Tak prečo?

severanka

niekto:to že si si načítal niekde ako sa prejavujú kvasinky ešte neznamená, že vieš ako sa prejavujú... plesne majú rôzne prejavy, od bolesti pri styku cez absolútne svrbenie... a nie vždy ti stačí Canesten... ako, taký múdry ako ty sme všetci... čítať na tomto fóre totiž vieme všetci...
a to, že si chváliš tým že si nadobudol najviac info na tomto fóre, tiež o niečom svečí, keďže na tomto fóre získaš fakt "kvalitné" info...

niekto

ale ze som nezazil kvasinky neznamena ze nemozem vediet ze ako sa to prejavuje alebo ze sa na to pouziva canesten
a takisto kebyze som baba ktora kvasinky nemala tak isto by som jej mohol poradit

leerka

nevadi mi, ze si jej poradil, ale ak si nieaco nezazil, nevies to iba podla clankov posudit....vies, dam ti priklad... priatelov brat mi minule hovori, ake je v xy krajine krasne more, a priotm tam nebol, ja som tam bola a tvrdim uplny opak..on usudyoval iba na yaklade tv....takze tak

leerka

ja viem dovody, jpreco s tym neprestanes, uz si mi ich velakrat pisal....ale nemiesaj sa do veci, ktore si iba cital, ale nezazil......