Môžu tabletky zväčšiť prsia?

zuzulienka9

mozu ale v kombinacii s ravidelnym posilnovanim prsnych svalov...mne pomohli hot push up zo superlove a asi po pol roku som videla zmenuu

PALOMASarinka

Iste že myslí ten prípravok. Čo iné by to bolo. Ja som to tiež používala. Výsledky sú obstojné. Nemôžem sa sťažovať.

Salamunka25

Levoslava, vy mate na mysli tie tabletky breastextra+ predpokladam podla popisu. Je to tak? Chcela by som to skusit, mam k tomu svoje dovody len chcem nieco co je naozaj overene. Dakujem

Levoslava1

A @Salamunka25 nie, žiadne Superprsia to nie sú, to by som nebrala. Ale nebudem tu robiť reklamu. Môžem ti len napísať že tabletky čo beriem ja, majú na obale tmavo-ružovú siluetu nahej ženy a na konci názvu tých tabletiek nájdeš znak "+". Viac neprezradím, ale ak budeš chcieť, som si istá že si to vygoogliš. Peace...

Levoslava1

Ja akurát beriem tabletky na zväčšenie pŕs. Beriem to 5. týždeň a vidím a aj cítim že to funguje, len si treba proste vybrať kvalitné tabletky. Keď si kúpite nejaké šmejdy z Ebay alebo z Aliexpresu čo ani neviete čo za firmu to predáva a už vôbec nie z čoho to robia, tak potom samozrejme že vám to nefunguje. Ja používam slovenské tabletky a fakt max. spokojnosť zatiaľ.