Piercing v nose

Misis

dzeni789:ahoj ja som mala podobny problem, zo zaciatku piercing vsetko ok postupne mi to zacalo puchnut, najprv sa mi tam urobila cervena vyrazka a potom mi to v jednom kuse hnisalo.myslela som si ze je to preto lebo som bola casto chora, ze tym fukanim nosa.nakoniec som piercing radsej vybrala este sa mi tam casom zbieral hnis pokym diera nezarastla, len si to osetruj.ja som to dezinfikovala ale zas netreba to prehanat.niekedy som sa rano zobudila a na nose velka hrcka plna hnisu.fuj blue.cim skor ho vyber.mne sa to normalne v pohode zahojilo, ale ostala mi tam taka min vyrazka, resp.nie vyrazka ale taky akoby maly podkozny tuk ale som hnedej pokozke takze to nie je vidiet.ale cim skor vyber ked mas take priznaky

dzeni789d

ahojte !! minuly mesiac som si dala nastreliť nos pretože sa mi to neskutočne pači :-) z počiatku to vyzeralo krasne ale po tom ma už začala pobolievať dierka až nakoniec mi začala hnisať a je to take škarede že sa hambím aj zato ...:-( je to ako vyražka z ktorej trči hniš a nejde mi vobec vyliečiť prosím ak ma niekto taky problem napište mi ako sa toho zbavim ... akura mam na nose franykoin ol..... tak dufam že to kus pomože . :-(

tekvicka10

Misula222 - Piercing do nosa nemá vyzerať ako jemne zahnutá palička s ozdobou na konci.... Mala by to byť krátka palička, ktorá má na jednej strane ozdobu, ktorá je vonku a na druhej strane by mal byť malý ako keby slimáčik, ak chcete piercing, ktorý vám nebude vypadávať tak si ho kúpte v piercingovom štúdiu.

tekvicka10

Simi3797-pravdepodobne si alergická na kov s ktorého máš piercing, zisti si s akého materiálu ho máš, úplne najlepší je titán....

vrtulka

caute ja sa chcem opytat ked mam v nose pirsing a ta tycka na nausnici je asi kratka lebo gulicka na jej konci mi vobec nevyde na druhu stranu ma to tak byt alebo nie co som si pozerala vsetky nausnice do nosa su tak isto dlhe ako tato

Simi3797

Ja už som nad tým rozmýšľala že to vyberiem ale keď mne to je tak ľúto dať odtiaľ preč mne sa to tak páči preto som si to aj dala ... neviete prečo sa mi to robí ? :/

juchuchu

Ja sem si nos prepichovala sama :) mam ho už dva roky ..a všetko je v poriadku :) každý večer ho cistim zo SEPTONEX !:)

Simi3797

Ahojte ja mam piercing v nose skoro 2a pol mesiaca ale vždy keď si vymením iný piercing tak mi to okolo dierky napuchne vyzerá to ako vredik a je to naozaj škaredé ... a trvá to veľmi dlho kým to odpuchne a stále to mam okolo dierky červené prosím vás praďte mi čo mám stým robiť ??