zubár v Bratislave

Príspevok v téme: zubár v Bratislave
karinnka

prosim, poradte dobreho zubara v Ba, ale takeho, co vas z koze a z penazi hned nezoderie. Mam zlu skusenost, za zakrok, ktory som absolvovala v Ba za 2600 Sk, moj brat - ktory byva v inom meste - za ten isty zakrok zaplatil 300 Sk - taktiez v sukromnej ambulancii. Islo i vybratie nervov a do kanalikov sa dala nejaka lieciva vlozka. Teraz mam ist na korenovu vypln a zaplombovanie, ale tam uz nepojdem....pls

anna2

Ahoj karinka skus ist na onkologicky usatv svetej Alzbety mne tam trhali zub a zaplatila som iba 20 sk uz neviem nazov ulice ale ked vistupis pri 2 levov pojdes na Mariansku ulicu a priblizne v strede odbocis do lava a si tam je tam super mne trhala zub pani docentka a nic ma nebolelo tak vela stastia pa pa

šušlák

slušnosť,profesionalita a ľudskosť,čo vo väčšine ordinácii chýba.Nie som jeho reklamný agent. Iba vystrašený pacient..

šušlák

Na extrakcie,resekcie,a a iné recesie odporúčam p.MUDR.Tudíka.Bratislava,Račianska 1/A Už si nepamätám,kedy mi bezbolestne extrahoval 8 zúbkov.

lilia

číslo na dr. segulovú kt. je tu uvedené, nie je správne. jE TO SúKROMNý BYT. Zrejme zmenila číslo, dúfam že si niekto nerobí srandu.

lilia

Zaujíma ma či dr Segulova má dobré výsledky aj s liečením mrtvych zubov a či je čisto súkromná lekárka.
Dík

katty19

V Mlynskej doline na vysokoškolských intrákoch, Bučkova bývalá manželka, už som zabudla ako sa teraz volá ale je výborná, moc nekecia a robí si robotu pedantne, nemyslím, žeby jej zákroky boli výnimočne drahé, biela plomba 400 Sk

lilia

Momentálne tiež hľadám dobrého zubára v BA, ktorý mi zachráni zub pred trhaním, treba vyliečiť vačok po mrtvym zubom. Rozmýšlam nad dr. Tothovou, čo odpovedá v poradni. Nemáte s nou skúsenosti?