Holenie žiletkou?!

Príspevok v téme: Holenie žiletkou?!
suzinka

Chcem sa opýtať, či je pri holení žiletkou potrebné používať penu na holenie a potom aj nejaký prípravok po holení. Skúšala som sa holiť žiletkou, len tak, na mokro a išlo to aj bez peny. Je to potrebné? A ak áno, existujú aj nejaké prípravky čisto pre ženy? Za odpoveď vopred diky

Natalia7663829

Ahojte pls poradte mi nejaku ziletku ktora sa tak rychlo netupy alebo ako mam zabranit tomu aby sa tak rychlo netupila??? :(

Natalia764903

Ahojte pls poradte mi nejaku ziletku ktora sa tak rychlo netupy alebo ako mam zabranit tomu aby sa tak rychlo netupila??? :(

bibina666

Poradte mi prosiiim...mam take mensie problemy s tym, ze ked sa tam dole oholim (holim sa iba ziletkou :D ) tak sa mi urobia strasne bolestive vyrazky v okoli bikin neviem co s tym...neviem preco ale zda sa mi,ze mi tam rychlo rastu chlpky a tiez ma to boli mam to take citlive, tak musim pockat dlhu dobu kym mi nenarastu take vacsie aby som si to mohla oholit, skor nemozem, lebo ma to velmi boli neviem ci to je normalne..a este mam jeden problem :D zda sa mi, ze v oblasti bikin ( tam na kraji pri stehnach ) mam vela chlpkov a ked mam plavky alebo nohavicky tak mi to vidno :( neviem ako sa mam toho zbavit je to skarede :( si pripadam ako opica :D prosiiim poradte mi neviem co mam robit :'( Vopred dakujem

uuu baby ple

Zdravím Vás dámi poradíte mi mám taký problém som chalan a na stehnách mám ďubaky ale iba pár na obi dvoch stehnách z vrchu a sprchujem sa každý deň 2-3 krát, stále nosím všetko čisté a nohy si neholím.....

jaja

NA HOLENIE JE DORBY AJ OBYCAJNY KREM...NIE MASTNY NEJAKY TAKY HYDRATACNY VODAVEJSI...UVIDITE NOHY BUDU NESMIERNE HLADUCKE...VYSKUSAJTE!!! SAMOZREJME NEMUSITE SI KUPIT NEJAKY DRAHY KREM ZA 600 SK STACI AJ BALEA ZA 60SK...fakt je to dobre

alina11

ahojte baby potrebujem poradit - ked si oholim ziletkou nohy /pouzivam len sprchovy gel/ tak ma tie oholene miesta zacnu na druhy den svrbiet a potom sa mi vyhodia cervene vyrazky. skusala som aj penu na holenie ale vysledok bol rovnaky. co mam robit??

silvikl

ja napr.nepouzivam nic,ziadne gely,ani na nohy,ani na intimnemiesta ani pod pazuchami,a nemam ziadne vyrazky.dolezite je to,ci to mieste je vlhke.pre mna su tie gely vyhodene peniaze,aj tak ich zotriem a este sa k tomu skusaju na zvieratkach,tak to teda uriňcite nebudem kupovat!!!