canesten

OMAR

omg vy to nechapete deis ma tuvoe hrudky ktore ma vacsina chlapov zvycajne vyrastaju chlpky z tade...nevim o liecbe ale nechapem preco to chce niekto liecit pripravkom na plesne a zaplay ...canesten...to je uplne na nieco ine...tragedia :D teba viacej citat pak kupovat lieky,.,:D

braien

no uz som pocul vela veci... ja som sa rozhodol skusid od kazdeho kus... pouzijem caneten aj ten zinok nic z toho mi nemoze ublizit tak co... ak nic nezabere skocim k doktorovi potvrdit ze je to v prdeli a dalej len sa budem usmievat... :-/

pentium

1< tie biele bodky su pravdepodobne dobre vyvinute mazove zlazy.nie je to nic patologicke.netreba hned robit paniku.

jozef20

Takze po prve, Canesten je vam uplne na nic, zbytocne ste to kupovali... Tie biele bodky po penise, alebo pupaciky su podkozny tuk, uplne normalna vec, to ma skoro kazdy. Tie biele bodky na okraji zaluda, alebo aj na predkozne su tiez bezna vec, ma to spolocne nieco s cinnostou mazovych zliaz. Odstranit sa to neda!!! Zmizne to same vo vyssom veku, tak ako to aj prislo, tak tu nedezinformujte ludi s canestenom, ten im zarucene na toto nezabere...

miso

ahojte ja mam taky isty problem stymi bielimi bodkami na penise.som si prave kupil canesten,myslite ze to zaberie?a hanbim sa ist k urologovi.

matus

NEVIE TE CO SU TIE MALE PIAPCIKY BIELE NA VAJCIECH A ZNIEKTORYCH MI VIRASTAJU CHLPY PROSIM POMOZTE JE MI 15 ROKOV CO TO JE