Bielenie u zubarky zabera a kolko?

narana

Bieliace pásiky - -odkaz odstránený- je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

narana

Bieliace pásiky - -odkaz odstránený- je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

werca

myslite, ze zabera kyselina citronowa???
PS: lavri, kde studowala twoja mamina zubarcinu? lebo mna to tes láka...:D diki :D

Carie

lavri to je blbost ze z obycajneho cistenia budes mat zuby ako julia roberts, to keby ta pocula tak sa smeje tyzden

simcask

Ja som si dala vybielit pomocou beyond a stalo ma to 5000 SK.Je to dost neprijemne a nezda sa mi, ze to velmi pomohlo...mozno trosku, ale teraz su strasne citlive:-(a stale tam vidim zltu...dufam, ze aspon coskoro prestanu byt take citlive...

adkal

ja som bola dnes na bieleni, tiez zoom 2, v anglicku, no neverila som vlastnym ociam ked som sa pozrela do zrkadla... mna to stalo iba ł300, ale to mali polovicnu cenu. odporucam!!!

marinko

Ja som bol v USA a dal som si vybielit lampou ZOOM 2. Odsedel som si hodinku, stalo ma to 1500 USD ale efekt bol neskutocny. Nechcel som verit, ze je nieco take mozne s mojimi zubami. Neviem co ma takyto system aj niekto na slovensku, ale ak ho najdes, tak chod do toho. NEOLUTUJES

sasenka

Hello,ja som si dala bielit zubky systemom Beyond pomocou lampy,stalo to okolo 8000sk ale pekne mi vybielilo,som spokojna aj ked to neni az ten taky american smile,ale pekne pekne som spokojna