naj spirala

4you

mne najviac vyhovuje astor AIR MAX. trosku zlepuje ale tym ich zvyrazni a nekonecne predlzi.budes mat oci ako twiggy :D

hm

hmm,mala som uz plno spiral....najhorsie sa mi zdali od L´Orealu,lebo strasne zlepovali a jedina znacka,ktoru teraz pouzivam je Max Factor (skus tu novu Masterprice Max)....ak chces nieco lacnejsie,tak rimmel

spirala

vdaka baby,sak ja uz najku najdem. mne zatial najviac vyhovovala od Rimmelu,volume express, cierny obal s cervenymi napismi

Barry

Ja osobne mam najlepsie skusenosti so spiralami RIMMEL. SU skvele! A to je uz co povedat na moje riedke ak ratke riasy!! Ale to musis vyskusat sama, tak zistis aka je pre teba najlepsia,ale tie z rimmelu fakt stoja za to a nie su ani drahe.=o)

Rebeka

no tak ja som mala L'OREAL, RIMMEL a teraz mam ASTOR,ta sa mi paci asi najviac,ale fakt je ze kazdemu vyhovuje nieco ine

ginger

ja pouzivam uz len L'OREAL.Vyskusala som zlatu, striebornu aj double extension, su skvele, ale uz neviem ktora bola ta naj.

lilinka

Ja mam odskusanu Rimmel Extra Super Lash. Nie je draha a ma super kremove zlozenie, takze nelepi a dobre sa nou naraba. Zatial asi najlepsia co som mala. Riasy su po nej krasne. K tej Astorke...ja som s nou spokojna nebola, tiez mi ju odporucala kamoska, ale oproti Rimmelke nemala sancu.

tanta84

Ja používam už 2 roky Volume Express od Maybelline a je super som s ňou veľmi spokojná zhusťuje dobre. Zo začiatku je dosť mokrá ale časom funguje skvele aspoň pre mňa. Pre 5x väčší objem Master Boost

agina

Ja som velmi spokojna s Gabriela Salvete Vitality. Predlzi, zahusti, nezlepi.Pouzivam ju uz dva roky.Jedna spirala mi vydrzi 3/4 roka.