NORETHISTERON, mate skusenosti ?

Príspevok v téme: NORETHISTERON, mate skusenosti ?
vaneska

ahojte, kto mate skusenosti s liekom NORETHISTEROM ktory ma posunut menstruaciu? lekarka mi ho dnes predpisala s tym ze zajtra vecer si dam prvu tabletku,no niesom si ista ci ho mam zacat brat kedze uz mam priznaky prichadzajucej menstruacie (lekarka povedala ze nevadi). Nasledovna menstruacia ma prist v sobotu a ja cestujem az na tu dalsiu sobotu. Mam pockat na menstruaciu a vobec to nebrat,alebo neriskovat to , ze bude meskat a budem sa s nou trapit na dovolenke? prosiiiim niekto kto sa vyzna :) dakujem

1nely1

Ahojte chcem sa spytat kolko dni pred ocakavanou mentr. by som mala zacat brat norethisteron, kolko tabliet denne a v akom casovom intervale. Dakujem

Caterin

Ahojte. Kedze i mne dost pomohlo, ze som si precitala vase skusenosti s tymto liekom, pridavam sem i tu moju. Menstruaciu som mala mat presne v case dovolenky. Liek som som si nasadila o mesiac skor. Mens. mi zacina na 26 den vzdy rano. 1 tabl. som si dala na 23 den rano. Brala som ich 11 dni. Neziaduce ucinky boli pomerne vysoke

lunka

ahojte,tiez zacnem teraz pouzivat tieto tabletky,a zaujimalo by ma ci mozem ked ich pouzivam si dat aj nejaky ten poharik alkoholu, ziadne velke mnozstvo len nejaky drink.

vaneska

Opicaa : udajne by sa nemali brat dlhsie ako desat dni ... mozu, ale nemali. Ja som to brala najviac tri tyzdne a potom ked menstruacia prisla to bolo nieco hrozne neznesitelne a nikdy viac to zazit nechcem. Takze neviem co to spravi po mesiaci, ale ako si uz pisala, kazda sme ina :) Ale radsej sa spytaj gyndy ak o tom fakt uvazujes

opicaa

vaneska, tie priznaky mozu byt u kazdej ine..preto bude pre nu asi najlepsie, ked si spravi test alebo nech zajde ku gynde..a bude mat vsetko iste..a inak, este k tym tabletkam..neviete niekto, ci sa mozu uzivat aj dlhsie, napr.mesiac alebo tak?mne je bez menstruacie fajn, ani sa mi nechce tie tabletky vysadzovat :)) dik..

vaneska

corinka : dlhsie ani nie, ked tak max. o den o dva. skor by mal byt silnejsi. aspon u mna to tak bolo. ale okrem toho slo vsetko na cas tak ako ma :)

corinka

Ahojte,aj ja som ho pred 4dnami zacala brat..Pocujte a ked ho vysadim a pride mi menzes, nebudeme mi nejako dlho trvat-dlhsie ako obvykle?Ake mate s tym skusenosti?

vaneska

Opicaa : ja tie bolesti mavam odkedy mavam pohlavny styk s priatelom, tiez nexapem preco a co je pricinou, udajne je vsetko tam dole OK. Este mam jednu otazku- ake su take typicke priznaky tehotenstva ktore ma skoro kazda zena? Kamoska ma obavi, lebo menstruaciu dostala ale je nejaka moc slaba...Ale ma aj krce, a mala predtym nechraneni styk, ci to moze byt tym... tak kto sa vyzna prosim :)