Akné a moč?

petaK98

ahojte ja si davam moc na tvar uz asi treti tyzden a stale nic je to take vselijake hlavne lave lice mam dost skarede :-( preco ja musim byt ta vynimka ktorej nezaberie ani to? ja uz neviem :-/

lucka963

susinka a ty si vyskusala aj urinoterapiu??..lebo ja praveze pijem vela vody a iba vodu + zeleny caj ziadne coca coly ani ine blbosti.....mlieko nepijem.mliecne vyrobky fakt len vynimocne..takisto vyprazene len vynimocne...nic mastne ani slane,ziadne cipsy alebo popcorny to nejem ale pravdupvoediac ma to aj stve lebo ja sa nemienim cely zivot takto obmedzovat....ako nieje to az take hrozne ale obcas mam chut na cokoladu,alebo nugetu tu som milovala a nemozem si dat :-/

susinka777

Ahojte, v prvom rade si uvedomte, ze zbavit sa akne môžete len vtedy, ak zmenite aj zivotospravu, precistite telo od toxinov, budete piť veľa vody, doplníte do stravy hlavne vitamín E, vylúčite syry, mlieko, prípade živočíšne tuky a budete uzivat len kozmetiku bez obsahu vsetkych tych chémii,ktoré blokujú vylučovanie toxínov cez kožu, čo spôsobuje vyrážky, zápaly. Taktiež je potrebné si uvedomiť, že spustením takejto "samoliečby" + vhodnou kozmetikou sa vaša pleť môže najprv zhoršiť, keďže sa začne všetok sajrajt (sorry za vyraz) vyplavovat vonku, co sa prejavi na pleti. ale kto vydrzi, tak zarucene sa plet zlepsi, vycisti. Vyberajte si kozmetiku, ktora neobsahuje ziadne parabeny, silikony, emulgatory, su to vsetko latky ktore spôsobuju to,ze plet nedycha a tak sa viaze maz a vznikaju zapalove vyrazky. Ja som to pochopila az po 7 rokoch trápenia s akné, ale som rada, ze som prisla na to, ako sa dá toho zbavit aj bez liekov, ktore aj tak nemaju ziadnu ucinnost. Kto chce moze napisat mail. rada poradim

lucka963

Ahojte...chcela by som trosku obnovit tuto temu nechcem zakladat novu..ja som sa rozhodla ze vyskusam tuto metodu ale zatial iba na lave lice ze uvidim ci to naozaj pomaha len som teraz trosku zmatana lebo sa mi to praveze zhorsilo by som povedala do rana....sa mi tam vytvorili este dalsie navyse vyrazky a okrem nich tam mam asi 5 velkych bolavych ale zatial bez hnisu a nechcem ich zbytocne tlacit...najviac vyrazok mam prave tam lave lice :-/ tak teraz neviem co si o tom mysliet myslim ze moc som mala dobry ja pijem vela tekutin, 2 litre cistej vody a liter zelenho caju denne.....a vsimla som si tu vela prispevok kde ste pisali ze uz rano hned bolo vidno zlepsenie po prvom pouziti :-/ tak co teraz

martin120

chcem vám ešte povedať že moč nechávať na tvári viac než 3 minúti je hlúposť pretože z moču vitamíny vnikajú už za neuveriteľne 3 sekundy a úplne sa tie vitamíny vstrebu za 2 minúty ale nechajte tak 3.

martin120

no takže moč je z krvi to znamená že nieje toxický to vás uisťujem je to super vec a ráno si ho zriedim s vodou a vypijem. Ak vám môžem povedať chuť moču sa odráža od vašej stravy. Môj moč vôbec nieje chutný ale má liečivé účinky a tak si ho dávam. Urinoterapiu mám preštudovanú takže viem o tom celkom dosť. Na akné a vyrážky je to super vec pretože ak si potriete tvár močom ktorí obsahuje vitamíny tak svoju tvár oživite a doplnite vitamínmi. Vlastná skúsenosť je výborná a hlavne na tie vyrážky a akné pretože ten moč vám ich presuší. ak by ste sa chceli niečo spýtať ohľadom urinoterapie neváhajte a napíšte mi na mail hammel@post.sk

lienoska12

karioll.....preco by jej mali vziat licenciu?....ved medici na medicine normalne maju o urinoterapii prednasky!

YXO

Možem povedat že už som vyskusal na akne skoron vsetko :(,tvori sa mi hlavne na hlave a krku. Ku kožnej lekarke už nejdem lebo nema vyznam jest Roaccutane ktory se zaberie ale vecsinou len na urcitu dobu,podla dlžky uživania,a okrem toho je toxicky...! Skusim aj ja ten moc a dam vediet