Holenie intimnych castí

Príspevok v téme: Holenie intimnych castí
julienka

ahojte dievcata!!

baby ako si holite chlpky v oblasti bikin? myslim take co trcia spoza nohaviciek alebo plaviek..
ja mam problem s tym ze tam mam cervene bodky, ci po holeni, alebo epilacii. skusala som aj pinzetou trhat, aj epilatorom, aj veetom, opilcou, vsetko, okrem pasikov voskovych ale to sa bojim.

nepaci sa mi ked mi to je vidno, neviem co budem robit na dvolenke alebo kupku

Nela41

Jasné starký, je lepšie vyzerať ako orangután.. Samozrejme, že ľudia na kúpaliskách a iných verejných miestach sú zvedaví na naše vyčnievajúce chĺpky z bikín :))

Zoliander

Táto \\\"móda\\\" trvá len pár rokov a nevidím v nej žiadny zmysel.Takto vyholené ohanbie vyzerá ako kojenecká riť.

nikki.7

Tiež som mala problém s červenými bodkami ,ale vyriešila som to Veetom do sprchy s hubkou.Intímne časti si holím tým a mám pokoj.Nevidno žiadne bodky a som spokojná.Je naozaj super.Skús ho.

karin1364546

podla mna to moze byt sposobene aj tym, ze ak sa holis naopak, pretze by sa malo holit zvrchu nadol, nie zdola nahor- pretoze potom sa ti zapalia korienky a vyrastaju z pod koze, velmi to svrbi, a nasledkom toho sa po takých 2-3-4 dnoch objavia tieto pupaky..
mala som s tym tiez problem, tak som si na nete hladala spravne sposoby holenia..odkedy holim zhodra nadol ziadne problemy ani v okoli bikin s tymto nemám :D