je mozne aby mali obaja rodicia hnede a dieta modre oci?

Príspevok v téme: je mozne aby mali obaja rodicia hnede a dieta modre oci?
zmatena

Mam take obavy... Uz v minulosti sa stalo, ze v nasej nemocnici vymenili deti a teraz... Teraz ma sestricka trojrocneho uzasneho blondateho modrookeho synceka. A v com je problem? Nooo nikto v rodine nema blond vlasy a sestra s manzelom maju hnede oci... Nejde len ale o to... Syncek sa na nich absolutne nepodoba a ja sa bojim, ci sa niekde nestala chyba. Sestra muza urcite nepodviedla, tak v com to je? Je mozne, aby mali hnedooky rodicia modrookeho synceka? Prosiiim poradte

kajushaaa

Aj ja som mala že vraj do jedného roka úplne modré oči a moji obidvaja rodičia majú hnedé..teraz mám už aj ja hnedé :)

fazula gula

ak je jeden z nich heterozigot cize ma rodicov modrookych tak moze obsahovat geneticku informaciu ktora sa moze prejavit modrimi ockami ale ked si tak zoberieme...vela deti ma modre oci a potom sa im aj menia

fodorka

je to mozne a ten kto tvrdi opak tak nema pravda! ja so sestrou sme obe MODROOKE a nasi rodicia maju obaja HNEDE oci!!tak co tym chce niekto povedat ze nas obe vymenili alebo co???jedina v nasich predkoch mala babka modre oci tak sa prenieslo asi cez generaciu....

zuzu usa

potvrdzujem!moja cela rodina ma cokoladovo hnede vlasy aj oci,ja mam oci uuuplne svetlomodre:)))a zato nie som postarove dieta:))inak som cely otec

ivana45

Dvaja hnedooki mozu mat mat modro (sivo, zeleno)- oke dieta. V pohode.
Naopak je to nepravdepodobne (dvaja modrooki rodicia a hnedooke dieta), ale mozne.
Ak maju vazne pochybnosti, ci im dieta nevymenili, treba testy DNA.

bibi1234

Ja som zelenooka, sestra belasomodrooka a rodicov mame hnedookych a sme 1000000% ich:O))) farba oci zavisi od pigmentacie duhovky, takze rodicia nerobte paniku, ze Vam hned zamenili deti!!!!

selena

dobry den. mam otazku. moja mama nie je biela ale ma rodicov aj prarodicov a tak dalej romov. to znamena ze maju typicke hnede oci a cierne vlasy. lenze moja mama je pigmentovo biela a nie hneda a navyse ma zelene oci. jedine co sa zhoduju su jej cierne vlasy. je to mozne aby bola ich dcera? pokial viem, nevera nebola znama. moj otec ma zase jedno oko modre a druhe zeleno modre. ja a moj brat sme sa narodili s rovnakymi ocami, ktore maju raz cisto zelenu farbu a inokedy su hnedozeleno zlte. mama mojho otca mala cierne a otec zelenomodre oci. ake oci budu mat moje deti ked si vezmem modrookeho muza?

ivka29

mam zelenohnede oci, manzel ma hnede a nase dieta modre. inak sa podoba uplne na manzela. takze nikto nema obavy aj napriek tomu ze sme tmavovlasy a dcera je blondina:)

dd

je to kludne mozne..ja mam hnedookych rodicov, podotykam oboch a obaja maju aj tmave vlasy, skoro cierne..moj brat je hnedovlasy s jasne zelenymi ocami, ja som hnedovlaska, farbu oci mam taku zvlastnu, nieco ako zmiesanina modrej a zelenej, jedine najmladsia sestra je hnedovlaska s hnedymi ocami..a viem na 1000% ze nie sme "od suseda" ;)