Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

1Lucia1

Ahojky, kľudne môžeš aplikovať hennu i 2x po sebe. Práve keď máš blond vlasy a chceš ísť do hnedej, tak je potrebné vasy najprv prepigmentovať cez ryšaný odtieň a až potom môžeš farbiť do hnedej. Takže na to ideš vlastne dobre. :) Inak odporúčam hennu značky VOONO. Má nádherné odtiene. I hnedé.

Severka

do indiga som dala horúcu kávu a olejíček a teraz čakám keby to vychladne a bude to teplé.

Stmavnú mi vlasy tak na farbu tmavej čokolády keď nie na čiernu ale si to mám farbiť dvojfazovo či ako?

Severka

ja mám hnedé vlasy a kúpila som si Indigo prášok a stmavnú mi vlasy aspoň do farby tmavá čokoláda či ako??

SoWo

Ahojte, chcela som by som sa poradiť. Hennu používa&m už niekoľko rokov, ale vždy len svoju farbu (stredne až tmavohnedú)a teraz by som chcela prejsť na ryšavú. Chytí mi však vôbec nejaká henna na ryšavo, keď sa vraví, že na tmavé vlasy henna moc nezaberá? Nemáte niekto s týmto skúsenosti? A čo sa týka henny "zlatý blond", chytá len na svetlé vlasy alebo aj na hnedé? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď

JankaMelka

Ahojte,

chcem sa spýtať aké máte skúsenosti s pravou prírodnou indickou henou? Dá sa objednať napríklad na www.naturalhenna.sk

ďakujem, Janka

nellyy

V prípade značky Henna ide o tri typy prírodných farieb na vlasy. Prvá je gaštanová s dátumom výroby 03.10.2012 a dátumom spotreby 03.10.2014. Čiarový kód má označenie EAN: 8594008780054. Druhá nebezpečná farba je tizian s dátumom výroby 18.03.2013 a dátumom spotreby 18.03.2015. Čiarový kód má označenie EAN: 8594008780153. Posledná farba je mahagón s dátumom výroby 03.12.2012 a dátumom spotreby 03.12.2014. Označenie čiarového kódu je EAN: 8594008780078. Výrobcom všetkých farieb je Důbrava, Valašské Klobouky, Česká republika.

nellyy

Za nebezpečné výrobky považuje ÚVZ SR aj čiernu a svetlohnedú rastlinnú farbu na vlasy s názvom Natur product od značky Khadí. Čiarové kódy majú označenie EAN: 8906020510517 a EAN: 8906020510524. Krajinou pôvodu je India. Všetky nebezpečné farby nevyhoveli požiadavkám v zmysle odporúčaní Európskej komisie z hľadiska vyšetrovaných mikrobiologických ukazovateľov pre kozmetické výrobky. ÚVZ SR odporúča spotrebiteľom, aby predmetné výrobky nepoužívali.

mia20

ahojte kocky, mam na predaj francuzsku hennu zn. HENNE COLOR - neotvorena krabicka hnedej, polka krabicky zlatej(blond), a stvrtina gastanovej. jedna krabicka sa pohybuje okolo 5,90e, navrhnite si cenu vy...:) poslem aj foto, napiste mi do mailu 66Marika@azet.sk

Nicole-Nicky

No dočítala som sa tu, že henna je nekvalitná a rýchlo sa zmýva. No jedno vám poviem že to je úplná blbosť. Baby miesto toho aby ste sú kupovali šmejd z DM-ky, ktorá sa zmýva lebo to je napodobenina, tak investujte do pravej henny. Práva henna je indická. Ja osobne používam hennu zn. Khadí čiernu. Je to originál henna z Indie a stojí necelých 8 eur. Na prvýkrát mi síce nechytila pretože moje prirodzené vlasy sú bledohnede, tak mi to chytilo na tmavohnedu. Počkala som pár dní a zafarbila som si to zas a mám úžasné čierne vlasy. Aj keď sa to môže zafarbit aj tak, že si kúpite červenú henu tej značky a nafarbite. Vlasy budú mať taký červenkastý nádych a O pár dní si môžete nafarbit na čierno. Aj toto vám zaručene chytí. A mimochodom práva henna vydrží na vlasoch tak dlho ako chemická farba na vlasy len pri chemickej farbe vidno odrastene vlasy, no pri henna farba bledne. Takže snáď som niekomu pomohla a teda opakujem. Odporúčam henu Khadí je to skutočná kvalita. :)))