prekliatie ako si pomost

kamoska

wowo - presne tak, celé je to o tom vzbudiť strach a závislosť na "ich" pomoci. Myslím si že rovnako veľa energie ju bude stáť, keď sa bude programovať pozitívne, a bude enregiu venovať niečomu , čo ju baví a čo prináša výsledky. Načo riešiť rodinu bývalého, minulosť už človek nezmení, ale budúcnosť môže. Takže milá reeta, kašli na vešticu a venuj sa niečomu zmysluplnému a kliatba ti bude ukradnutá. Ale keď to budeš stále dookola analyzovať a šprtať sa vo svojom vnútre, môže sa z teba stať adeptka na psychiatriu. Tá moja kamoška je v tom už tak po uši, že nevníma reálny svet a stále je vo väčších "sračkách", lebo stále jej tie "baby" nachádzajú nové a nové kliatby a čím viac ju "čistia" tým viac sa do toho zamotáva. A taká to bola inteligentná a krásna. Mala som ju veľmi rada, teraz je úplne v prdeli....sorry za vulgarizmus, ale tak to cítim

wowo1

Ak chces tomu veirt nech sa paci, sme v slobodny.Verim akurat v nejaku negativnu energiu ,co snad neni este vyskumana a v priamom kontakte s ludmi co ti nepraju ti moze byt zle,alebo ta boliet hlava,ale ked nie su blizko teba tak asi tazko ti ublizia. Skor ide o to ze ti nieco vsugerovali ze ta prekliali.Nebud s nimi vobec v kontakte a nemysli na to.chcu ta vystrasit a ako sa zda podarilo sa im to.

kamoska

tiež som bola u takej čo robí automatické písmo, takú znôšku blobstí som dávno nepočula, prezradila mi tri kliatby , ktoré na mňa v minulých životoch "ušili" moji nepriatelia...a vraj ona je tá jediná , ktorá ma od tých klatieb očistí, mám tam pravidelne chodiť, a ona ma bude čistiť ...xixix ...čistiť od peňazí...za tie blbosti čo mi vravela som jej "musela" dať 700 Sk (evidentne ich zdaňuje :-))a kamoška , čo tomu úplne prepadla a doniesla ma k nej, tak tá mi povedala, že na prvom sedení mi povedia len tie najhoršie kliatby a až potom prídu tie ďalšie...proste majú to dobre premyslené, vymýšľajú kliatby a potom tých ľudí očisťujú, proste vymysleli perpetum mobile na peniaze....Takže na tom sedení som mala o zábavu postarané a neverím tomu absolútne....môj názor

samaras

to su blbosti. ak je v tom stipka pravda tak jedine taka, ze mas s rodinou nevyriesene problemy a to ti komplikuje zivot, neustale sa vracias do minulosti a nevies sa od nej odputat.