melir na tmavohnede vlasy

sasenka0009

ahojte cem sa vas spitat aky melir by som si mala dat ked mam take tmavo hnede vlasy a hende oci:Da ofinku do rovna..cela som cerveny..alebo blond ale myslim si ze z blond budem vipadat nie najlepsie porddte mi:(

suns

babenky poradite mi? Som blondina a mam prefarbene tmavohnede vlasy. Kazde 3 tyzdne musim dofarbovat blede korienky. Chcela by som vlasy ozivit blond melirom, co poviete?

endeslly

no nejde tam o tu farbu...ale ze by sa mi vlasy postupne zosvetlovali napriklad az by na koncoch boli dajme tomu slabo hnede alebo naopak ztmavovali az do ciernej..rozmyslala som nad tym uz davno ale fakt neviem ako by to vyzeralo:D

endeslly

ahojte..ja mam tiez tmavo hnede vlasy a rozmyslala som ze by som si dala len na konce napr.ciernu alebo proste ze by som mala len konce zafarbene..ale neviem ako by to vyzeralo a v ziadnom pripade by som to nedala odstrihnut lebo svoje dlhe vlasy som nadobudala dlho..dava sa to tak vobec?

[zruseny12]

Ahoj evellina,dakujem za opytanie,mam sa tak podla toho ako sluzi zdravie,tiez nie som staloe na PC,len ked mozem...je to bud doobedu,alebo az vecer...a niekedy sa len mrknem...
no,vlasy podstate mam stale rovnake,len ako som pisala dala som si blond,ale hned som farbila na cerveno-fialovu,ale ta farba sa mi vymyva tak teraz mam taku miesanu,este ze nosim klobuk a nevydno to...
ak nemas ako odfotit tak sa tym netrap,kasli na to...hlavne,ze ty si spokojna s tym,co mas....maj sa krasne a pekny den...pa

evellina

ahojte dievcata...no ja sa zatial velmi ospravedlnujem,ale foto zatial nemam..snad sa mi este podari niekoho zohnat kto mi s tym pomoze...ja som v zahranici a mam tu len mobil a kablik tiez nemam,takze potrebujem dobru dusu s fotakom a potom to urcite poslem...a co mate nove vy??
mariaa...ako sa mas???nie som tu az tak casto,ale snad tento tyzden sa mi po veceroch podari a mozno aj konecne to slubene foto bude..ozvi sa,mas nieco nove s vlaskami???pa

evellina

ahojte dievcata....cez mobil to nepojde,nemam tu kablik,ale mam slubene,ze zajtra ma kamoska odfoti a pomoze mi to sem dat...lebo ja sa musim priznat,neviem ako na to....tak sa tesim na zajtra,len dufam ze sa nezlaknete....ahojte

[zruseny12]

Ahoj evellina...ok,tak sa tesim na zajtra,dufam,ze sa dostanem k PC...maj sa zatial krasne a pekny vecer....pa