Aky darcek by ta potesil na Vianoce?

a_dr1a

Priala by son si iba jediny dar. Ale ten mi zial nesplni nikto. A radsej obdaruvam nez dary prijimam. Aj ked prv to bolo inak)

maslicka

LUDKOVIA PROSIM.......moj priatel uz dostal vsetko mozne....od hocijakej kozmetiky cez retiazku a naramok az po obrovskeho plysiaka velkeho az nejakych meter dvadsat ked pocitam aj tie usi zajacie :-D xixi....aaa ja neviem co tento rok na vianoce..je skoro ..som si toho vedoma..ale mne nezostava nic ine len rozmyslat uz teraz..lebooo..fuu neviem nejake oblecenie,? abo co,??? muaaa :(( poradte pliiiiiiiiis...dakujem :-)

gift

ahojte, ide Valentin.. ano ten cisto komercne vymysleny den zamilovanych. Poradte nejaky darcek, nieco co fakt potesi a nie ze si clovek da plysaka do policky,ktory aj tak zapada prachom alebo vankusik, ktory sa uz medzi tych 10 ani nezmesti, lebo kazdy rok 14.2. dostava to iste. Poradte. thanks

zizi1994

dnes mam dost velky problem neviem co mam urobit ockovi na narodeniny.....hroznee...rozmyslala som nad vsetkym a nic.... :(

zmlzlinka

tieto Vianoce by som chcela travit s mojim milacikom...bol by to ten najkrajsi darcek aky by som mohla dostat..spolu byt pri stromceku a pozerat sa von s okna ako krasne poletuje sneh...toto jemoje zelanie....toto si prajem z celeho srdiecka....

janka

Najviac na svete by ma potesilo,keby som sa dozvedela,ze moj syn je uz uplne v poriadku,ze nasiel tu spravnu cestu zivota a ze je stastny1