Hľadám hercov!!!

Príspevok v téme: Hľadám hercov!!!
NatalieIss

Dobrý deň.

Mám sedemnásť rokov a mojím snom je stať sa režisérom. Jedno je však chcieť a druhé zasa tento sen uskutočniť. Mám všetko, čo potrebujem pre natočenie krátkeho, asi 7 minútového klipu, okrem tej hlavnej veci a tou sú herci. Keďže mám toľko rokov koľko mám, nemôžem nikomu ponúknúť honorár, čo je asi hlavná vec, pre ktorú ľudia robia všetko, čo robia. Avšak, možno keď spomeniem konkrétnu tému môjho videa, niečo sa tým pozmení.
Moja téma je jasná: a to poeticko - umelecký, tak trochu "morbídny" príbeh lásky, zrady a pomsty a zároveň protest proti problému, ktorý mi leží na srdci: obchodu s bielym mäsom. Je to zároveň videoklip k piesni od Lady Gaga, Bad Romance, ktorá o tomto probléme rozpráva.
Koncept a scenár videa je v podstate trochu podobný tomu oficiálnemu videu, ale je trochu poľudštený, aby tomu mohlo rozumieť viac ľudí a aby to nebolo príliš náročné na "výrobu."
Keďže sa jedná o scenár pre tanečnú pieseň, bude sa tam aj tancovať, samozrejme, choreografia je vopred pripravená a navrhnutá tak, aby to každý mohol zvládnuť.
Ak sa teda nájde nejaký skalný fanúšik Lady Gagy, človek, ktorý sa nudí a chce sa zabaviť a zároveň robiť niečo konštruktívne, alebo chce spoznať nových ľudí, budem nesmierne rada, ak sa mi ozvete. Viem že požadujem dosť, ale môžem zaručiť, že to nebude márne snaženie.
Konkrétne hľadám dve dievčatá alebo mladšie ženy vo veku od 16 - 20 rokov a dvoch hercov približne v rovnakom veku. Možno to teraz vyznie divne, ale fakt som už zúfalá, pretože nemôžem nikoho zohnať a veľmi by som túžila toto natočiť.
Takže ak by ste mali niekto záujem, ozvite sa mi na môj mail:
t.filipkova@gmail.com, alebo mi napíšte na pokec na nick NatalieIssabel a môžeme sa dohodnúť.

Vopred vám všetkých ďakujem a budem nesmierne rada, keď sa mi ozvete.

dobra vila

Ale nemyslela som tych z triedy... to je triedny kolektiv, ktory je stale zvycajne rozkuskovany, ale skor tvojich najblizsich kamaratov, zo sidliska, z detstva, z kruzkov, zvonka...proste tvojich naj... ale tak ked na to nemas stastie, tak sa drz toho, co tu niekto napisal, vypisat to na nastenku, ALEBO nemate na skole dramaticky kruzok?? Ist tam a povedat o co sa jedna...mozno ti to este aj nadsene podporia + budu mat aj oni nejaky herecky material na vlastne ucely... je pravda, ze sice nebudu od 16-20 rokov, ale dnes uz aj 13tky vyzeraju ako 17 rocne :D.
Ja nvm, drzim ti velmi palce, ocenujem mladych tvorivych umelcov :D... aspon svoj cas lepsie vyplnas ako hlupostami...good luck

NatalieIss

Moji kamaráti majú vlastné záujmy a zlúčiť sa s nimi je priam nemožné. My sme celkovo taká trieda, ktorá sa vôbec nevie dať dokopy. Skúšala som to najprv s nimi, ale každý z nich má krúžky atď a nie sú pre to prílôiš nadšený... Však najprv som sa obracala sa nich.

dobra vila

Natalie, si mlade sikovne dievca...nepovedz mi, ze nemas siroky okruh kamaratov...ved popros niekoho, nato su kamarati...a drzim ti palce!

NatalieIss

No plánujem ísť na VŠMÚ a tam potrebujem nejaký materiál a cez to všetko budem mať dosť skúseností.
To by som aj urobila, ale v mojej škole sa nikto o to nezaujíma a to ma mrzí. je ťažké na to ľudí nahovoriť, keď ich to nezaujíma. Videla som super videá na nete, kde sa ľudia proste spojili cez spoločný záujem. Bez toho to nejde. A ja fakt neviem, kde mám hľadať.

jajka001_

ja ti verim, ale viac uspechov by si asi dosiahla keby si na nejake nastenky na skolach dala ze KONKURZ!!! Hľadám ....atd. sem asi velmi tvoja cielova skupina nechodi, tj teenageri ktori maju radi Lady Gagu.
btw, spravis video a čo dalej? das na net?

NatalieIss

Ja viem že to vyzerá veľmi podivne, ale je to všetko PRAVDA. Aj som vedela, že to bude zbytočné to sem písať, lebo ja by som asi zareagovala veľmi podobne. Ale som ochotná aj potvrdiť to, čo sem píšem. Tento problém mi veľmi leží na srdci a veľmi proti nemu chcem bojovať. Som obyčajné mladé dievča a len chcem urobiť niečo pekné a dobré aj preto, že Lady Gagu a jej hudbu zbožňujem. To je všetko.

AdamKrt

Aby nakoniec z filmu o bielom mase sa nestal cisty obchod s bielym masom a vyvozom ludi niekde do Albanska...

Ktokolvek bude mat zaujem len tak ist na nejake natacanie na podivne miesto, tak velmi riskuje.