Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

O nás

Vznik nášho internetového portálu siaha do roku 2003. Vtedy sa predstavitelia spoločnosti SANDING s.r.o., ktorá sa zameriava na poskytovanie IT služieb rozhodli vytvoriť unikátny internetový projekt so všeobecnou zdravotnou tematikou zameraný pre širokú laickú verejnosť pod názvom www.svetzdravia.sk.

Svet Zdravia
Od samého začiatku sme ho budovali na základe filozofie, ktorá platí dodnes – **_„na jednom mieste pravdivo a nezávisle informovať ľudí o dostupných moderných liečebných postupoch“._**

Náš projekt www.svetzdravia.sk prinášal v tej dobe v rámci slovenského internetu najkomplexnejší sumár informácií o zdraví, avšak to, čím sme sa odlišovali od iných podobných projektov bolo hlavne spustenie internetovej poradne so zdravotnou tematikou.

Zdravie.sk
V roku 2006 sme prešli na novú doménu www.zdravie.sk. Obrovským prínosom bolo zriadenie moderného diskusného fóra pre širokú verejnosť, primárne zameraného na témy zdravie, krása a životný štýl.
Zdravie.sk
Ako tím neustále pracujeme na skvalitňovaní portálu v oblasti funkcionality, prehľadnosti a dizajnu. Hlavné zmeny sa udiali v rokoch 2008 a 2012. Sme veľmi radi, že túto našu prácu oceňujete vy, milí návštevníci. Pretože práve vďaka vašej priazni, sme sa stali najnavštevovanejším internetovým portálom v oblasti zdravia na Slovensku. Po viac ako desiatich rokoch pôsobenie na trhu slovenských internetových médií, sa ZDRAVIE.sk zároveň stalo v roku 2013 **členom IAB Slovakia - Interactive Advertising Bureau Slovakia** (do roku 2011 Asociácia internetových médií).
Zdravie.sk
Pevné postavenie medzi najnavštevovanejšími portálmi s návštevnosťou viac než 400 tisíc užívateľov mesačne je pre nás silným záväzkom, aby sme ZDRAVIE.sk neustále dopĺňali o nové internetové projekty a rozširovali poskytované služby. Práve preto došlo k vytvoreniu samostatnej spoločnosti Zdravie.sk s.r.o. a k vstupu spoločnosti DanubiaTel, a.s., ktorá sa zaoberá tvorbou komplexných elektronických komunikačných riešení, do našej vlastníckej štruktúry.

Našim hlavným cieľom totiž je, aby portál ZDRAVIE.sk plnil nie len informačno – poradenskú funkciu tak, ako je tomu doposiaľ, ale aby sa v blízkej budúcnosti stal pre občanov komplexnou platformou pre poskytovanie rôznych elektronických služieb v zdravotníctve.

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať

Cliattsi

Dobrý deň. mňa by zaujímalo, prečo ste povymazávali všetky predch.. príspevky z archívu. Boli tam naozaj cenné rady od užívateľov a niekedy dokonca aj cennejšie než z originálnych článkov o zdraví, ktoré dávate na túto stránku. Aj keď aj ony majú svoju váhu. Mohli ste aspoň upozorniť niekde na úvod stránky, že to všetko vymažete. Ďakujem

Mesačný princ

Vidíš, ja som si to nevšimol... Hm ...Vrrr a naozaj je to dosť neprofesionálne ak je to tak. A keď sme už pritom, tak ani ten nový vzhľad stránky a celková funkčnosť nie je naj :(

adr1a

Zdravim.

Novy vzhlad stranky www.zdravie.sk je neprehladny, kvalitativne sa zhorsil, je to zmena k horsiemu!

Tu nejde o zvyk, ale ci zmeny sluzia na prospech veci. Vasu stranku (hlavne forum) som mala rada, ze bola vizualne prehladna, prakticka zrozumitelna, sympaticka, nebolo jej co vycitat. Zmeny ak sa uz robia, tak maju sluzit k lepsiemu a prehladnejsiemu uzivaniu stranky. Sorry - toto Vam naozaj nevyslo. Cele je to zle a neprehladne.

Nemozete sa vratit k povodnemu formatu stranky? Kludne si spravte prehlad spokojnosti uzivatelov prispievatelov na Vasom portali. No uz nizsia ucast, aktivita v prispevkoch naznacuje, ze sa nemylim..

Dakujem