Cvicenie podla Mojzisovej

ninamina

Ahojte, chcem sa spytat, ci neviete nejaky link na video, kde tieto ukazuju.. som v zahranici, takze na nejake cvicenia tu na sk chodit nemozem..snazime sa tiez o babo, aj ked mne predbezne diagnostikovali endometriozu, ale aj tak, chcem skusit vsetko, nech sa co najrychlejsie zadari...

babulka

Prosim poslite mi na mail:23bianka@zoznam.sk ci skutocne pomahaju cviky p.Mojzizovej.Pred dvomi rokmi som potratila v druhom mesiaci a od tedy presly dva roky a nemozem otehotniet.Ale zaroven som 20 rokov bez pohybu cize som nemohla cvicit lebo som mala komlikovanu operaciu slepeho creva a tek mi lekar zakazal.A tak to bude jedna z pricin urite.Boli sme a chodime s manzelom do centra asistovanej reprodukcie mne kazu schudnut no mam samozrejme velku nadvahu a manzelovi zase zistili spomalene spermie.A tak mi doporucuju prefuk vajecnikov a zaroven ci nemam zrasty po operacii a potom ak sa mi nepodari otehotniet tak pojdem na umele oplodnenie.Ale tohoto vsetkeho sa tak bojim ze radsej som povedala lekarke ze sa pokusim schudnut aby ked to ma byt nech je to prirodzenou cestou. A ak nie tak to budem musiet podstupit.Co mam velky strach. A dost rokov.Ak mate skusenosti ozvite sa mi prosiiiiiim.dakujem cakam

mariel

Cviky su vyborne. Vyskusane na sebe, aj ked uz pred 17 rokmi. Davas si do poriadku chrbticu, spevnujes panvove dno, a tym to ma vplyv na vnutorne organy. Ja som ale pred cvicenim bola prezreta odbornym ortopedom, ktory mi napravil aj kostrc a po 6 mesiacoch som otehotnela. A so mnou aj zeny, ktore nemohli otehotniet 8-12 rokov. Ja som nemohla len rok a pol. Odporucam kazdej, u ktorej sa nenajdu ziadne zjavne priciny, pre ktore nemoze otehotniet. Vzdy, ked citam clanky o tom, ake komplikovana je asistovana reprodukcia, bolestiva a draha, tak sa cudujem, ze tato metoda nie je viac rozsirena.

katkacb

Ahojte. Ja som bola u tej pani, čo ponúka cviky p.Mojžišovej.Tiež sa nam nedarilo vyše 2,5roka. A neviem či to bola náhoda, alebo iné metódy, čo sme pred tým skúšali-manžel bral aj lieky, tak som hned po prvom mesiaci otehotnela. Takže som si ich zacvičila len par krát. Teraz už mám termín, takže som na konci tehot.Držím palce.