ma ma moja mam vobec rada?

Príspevok v téme: ma ma moja mam vobec rada?
zivotaosud

ahojte...moja mama odkedy chodi ms priatelom a odkedy sa nemaju moji a jeho rodicia v laske stale nadava na mojho priatela ze aky jeze som pekna krajsia atd...a pritom mi aj nadava na druhej strasne ze som hlupana sprosta ked jej neco poviem mudre na rozum povie ze nefilozofuj lebo nato nemas!nadava a podriva namna a mojho priatela ...mam starsieho brata a mozno preot lebo prvorodeny syn sa vydaril viac ako dcera tak ma s nim porovnava a je z toho sklamana ze aj cera neje taka sikovna ako jej syn..ja na brata neziarlim a ani nebudem ....mam ho rada ...ale mam pocit ze doma kazdy namna nadava a ponizuje:(...dakujem ak ma niekto podobnu skusenost tak dakujem za rady:) pekny den

zivotaosud

hej aspon niekto ma chape mam chut vypadnut z domu..no neje to az take jednoduche ....poviem ze podjem prec a zacne sa vysmiavat ze uz idem prec pol roka haha ...prote skur beru ma za nulu velku

Liana...323

no a že ťa má rada.

Sú dve možnosti:
1. Buď sú u vás všetci primitívi a ty si na trochu inej úrovni ako oni, čiže nemajú šancu ťa pochopiť.
2. Alebo si všetko príliš bereš, z vašich len tak niečo vyletí, ani to nemyslia vážne a ty si príliš vzťahovačná.
Každopádne pri útoku na svoju osobu okamžite zareaguj, že si neželáš, aby sa z tebou takto rozprávali. Použi mierny, ale rázny tón, aby to nevyznelo, že zase len filozofuješ. A radšej už nehovor nič múdre na rozum, keď to nechápu :D