Pravnicka fakulta UMB v Banskej Bystrici

luckaaaaaaaa

bobikk:

ja by som chcela ist na pravo bud na Komenskeho, alebo tu buduci rok. chcem sa spytat, ako ta tam zobrali? robil si skusky, alebo ta zobrali bez prijmaciek. ak bez, aky si mal priemer znamok? dakujem za info:))

bobikk

Ja som zobudeny davno, no mne ide o to, ci prvakom automaticky daju intrak, nakolko sme predsa skor nevedeli, ci sa tam dostaneme a ako viem aspon inde sa uz vybavuju v marci, aprili. To , co bude o rok ma teraz nezaujima, ani kriteria splnenia podmienok o intrak.To uz budem riesit o rok. Teraz mi ide o to, ci ho dostanem automaticky. A ide mi v prvom rade o skolu, aka je, co na nu poviete ti, ktori tam chodite.

bobikk

no ale prvaci ten intrak maju automaticky, nie? vsak ved iba teraz sme boli na prijimackach a dostali sme vysledky tento tyzden, tak ako by sme si mohli zhanat intrak uz okolo aprila, maja? ved to sme este nevedeli v tom mesiaci, ci vobec zmaturujeme a nieto este v tom case uvazovat o intraku a vybavovat ho, ked sme este ani na prijimackach neboli.

swistica

Pred cca 3 rokmi sa internat prideloval na zaklade tychto kriterii:z kilometroch a studijnych vysledkov sa zostavilo poradie ludi v kruzku a 20% ludi z kruzku dostalo internat, ostatní sa museli odvolat a riesit to kontaktmi a uplatkami ak chceli mat internat. V praxi to bolo tak ze ak mal clovek smolu a mal v kruzku ludi napr. zo Sniny, tak mu nepohlo ani ked byval 200 km od BB, alebo ak mal stastie ze v kruzku boli ludia z okolia BB tak dostal internat aj ked byval napr. 70 km od BB. Takze z internatmi je to tam problematicke.