Louis Vuitton - Dubaj

Sue..

veronicka:vies co, mne neni smiesne ked vidim,ze ma nejaka obycajna baba kopiu LV kabelky a co?no nech ma ..mne pripada skor ubohe a smiesne hodnotit to...

inak neviem kde si zobrala,ze baba kt.zalozila temu nevyzera,ze na to ma...

xy:)

och boze, niektori teda fakt stoja za to s tymi malomestiackymi nazormi.. ja vobec neriesim kto co na sebe ma, pokial sa ma to vyslovene netyka a pokial mu netrci hola rit.

veronicka2

a zvlast si vsimnite LV kabelku v MHD...to je najlepsie. hadam ked mam na abelku drahej znacky nevozim sa MHD ako daky chudak ale chodim si autom..... nie?

veronicka2

no ved ja to neriesim pre mna si noste na ruke aj dve tasky ked vam to pomoze ku stastiu. ja som len prispela na forum kedze tu bola takato tema. povedala som svoj nazor ze ako to beru niektori ludia. ...proste je smiesne ked maju mladunke baby na ulici alebo v skole alebo hocikde inde LV tasku a vyzeraju ako baby z inej vrstvy ako z tej v ktorej si tu pravu tasku fakt mozu dovolit. ved si spravte aj vy sami test. ked budete vidiet na ulici LV tasku tak si pekne obhliadnite kocku ako vyzera ako sa sprava a co ma na sebe. vsimnite si ju ako celok. ak vam ta LV taska tam nebude pasovat tak sa stal asi niekde problem a bude to fake...tolko odo mna.

bertoliny

veronicka, ale clovek, ktory nezavidi tak take veci ako ty vobec neriesi a hlavne je mu uplne jedno, co si pomyslia ostatni...

veronicka2

no ja praveze nezavidim. ako co mi to tu pomoze ked zacnem tu pisat ze ja na tu kabelku mam ale ked mam ine hodnoty ako vy tak zato nemozem :D aj tak mi neuverite a budete si myslet ze z akej riti pochadzam a ako zavidim....kazdy vie ako je financne na tom a co si moze dovolit. ja by som si taku kabelu dovolit kludne mohla lenze mne je netreba. ja si skor zakladam na drahej kozmetike ako na kabelke... a vidim ako to funguje a vy si to ani dobre neuvedomite. ved niebolo by vam smiesne vidiet obycajnu babu na ulici ktora ma LV tasku? ved to je evidentne ze na to nema a ze chce len ohurit dakou kopiou.ked ju uvidite v MHD tak to je mierne vtipne keby mala pravdu tasku a vozi sa MHD ako daky obycajny clovek... ale ocenujem ze fakt ze tie falosne kabelky vyzeraju presne ako prave a nedaju sa len tak rozoznat....a moze si ich kupit kadekto za par korun

bertoliny

Presne...niektore sa tu pekne vyfarbili, ake zavistlive mrchy su...za to, ze si to ony nemozu dovolit tak budu vsade preventivne rozhlasovat, ze aj tak ma ta kolegyna tu kabelku feik...ach jaj, veru potom sa cudujeme, preco nie je nikto hrdy na to, ze je Slovak...a prve co vytiahne paty zo SVK tak sa uci cudziu rec a hanbi sa priznat z akej rite pochadza...nejde ani tak o to, ze tu nic nefunguje, ako ma, zdravotnictvo, sudy, urady a skolstvo je v totalnych troskach, este aj ludia su tu uakerni a ulisni...fuj, fuj, je mi na grc...

bibi123

alore-podla mna original vuittonky vyzeraju ako faky. V Parndorfe maju Gucci outlet a daju sa tam zohnat tasky za 500-800eur.

Najčítanejšie články