Prečo ešte nespíte?

martinmlm

:-):-):-)
Tak sa neskutočne teraz teším. Umytý, v pižamku idem hačať pod perinu a...
...crn crn, ocko haló, prídeš po mňa ku vlaku lebo nemám prípoj. /40km/
:-):-):-)

ojka.

inko, dolu za bufetom, to sú tie C-ečkové (: tak si ešte celkom dobre pamataš (:
och, ZŠ, to boli časy, ja si pamatam, že keď som bola "veľká 8.-9.-tačka, tak som chodila zastupovať na pár hodín učiteľky k malým štuplíkom - prvákom (: to boli pekné hodiny... hmmm, prečo som ja len nešla na predškolskú a elementárnu pedagogiku (((:
no ty si bola ale dosť vďačná žiačka, ešte aj za päťky ďakuješ,.... hmmm, ďakovala si niekedy už aj za FX? (-:O či už si z toho vyrástla?
ja si pamatam, že som sa neučila na tie maturity 15. a 16 otázku.... to boli sami básnici, a tiež som len číslo potiahla a vedela som, že je zle.... inko, inko, a bola si si potom tú guľu opraviť? (;
ehm, no, tak ja som väčšinou aj všetky zápočty či skúšky písavala v prvých (ak nie v prvom :D) rade, alebo už sa veru pár krát stalo, že aj za katedrou, ... neviem, či vyzerám tak dôveryhodne, alebo som bola náhodná obeť, ktorá si už akože nemala kde sadnúť... (-:O

*inko

:D ojka, no ja si pamatam iba tie velke ucebne v novej budove, jaj pockaaaj ano tu jednu malu si pamatam....dolu za bufetom?

jasne ze vedeli ze sme sestry :) v nasom "big city" kazdy kazdeho pozna

ja som sa ivana kraska a modernu nevedela naucit, nechapala som tomu, ani za svet to neslo, si pamatam ze u nas to bola otazka cislo 14, a raz ma vyvolala slovencinarka len tak odpovedat, ona nas skusala z tych otazok, normalne sme si tahali...a uz ked som videla tu nestastnu 14 ani mi nemusela precitat zadanie, uz som vedela ze je zle
tak som si rovno vypytala znamku pekne
podakovala a isla si sadnut
a ty ojka preco si pisala za katedrou? u nas davaju za katedru najvacsich darebakov s tahakmi :) ojucha!

ojka.

Tak C-ečkova miestnosť je mini-mini a v tej ktorej by mali oni písať je B1.05, to sú tie menšie, lebo dvojka a trojka sú megaobryne :D (ehm, teda neviem, či máš až tak prehľad o tých miestnostiach v našej budove),.... jaaaaa bych kľudne šla aj za katedru písať, nebolo by to prvý krát :D
jeeej, tvoja sestra je "učka"? no ale aspoň vieš, že našepkávať sa nepatrí, no no no .... a spolužiaci vedeli, že ste sestry? (:
ja som dostala svoju prvú päťku asi v 8. triede na ZŠ od triednej z chémie. Ale to bola známka 1/5. 1 z mojej vlastnej písomky a 5 tiež za našepkávanie (-:O
Inak, a keď spomínaš Ivana Kraska a ostatných tých ...., tak tých som si ja vytiahla na maturite zasa... túto a ešte jednu otazku som sa neučila a práve ich som si musela vytiahnuť, aaaach, ale zahrala som sa na múdru odborníčku znalú problematiku a bolo to v pohode (:

*inko

ojka, ja som matiku musela mat rada, ci som chcela, alebo nie, na zakladke ma ju totiz ucila sestra
a prvu petku v zivote som dostala od nej, za nasepkavanie
a druhu patku v stvrtaku na strednej, ked som nevedela modernu a Ivana Kraska a tych curakov, ktorym nikto nechapal len oni sami:))) jaj to boli casy :)

jasne mala tortu, inak by to neprezila :) taku potahovanu sme jej spravili

mala prednaskova? to je ktora teraz neviem...no ved nech ta da pisat za katedru :)

ojka.

inko :DDD v bufete? tak to by som brala také prijemné posedeníčko... je to malá prednášková a už je ich tam nahlásených 60 mačkajúcich sa ľudí....
ja som zasa matiku nikdy nemala v láske, ani na strednej a na VŠ už vobec nie (-:O urobila som matiku 1,2 - nejaký ten opravak a koniec :D to ja som už radšej mala tie štatistické a ekonometrické "veci" (:
ejha, a mala malá aj nejakú špeci tortu? (:

*inko

ojka,heh diky, ja som mala kedysi s matematikou velke plany, ale vlastne teraz sa bojim ci som dotycnemu nenapisala blbost, predsa len uz si to nepamatam:/
ano mala mica osemrocna oslavovala :)
obmedzujuca kapacita miestnosti? a to co pisete v bufete? :)