na co mate uchylku?(slabost)?

sansara

:))) tak Ja tiež mám toho požehnane))))
Taktiež mám slabosť na kabelky parfumy.....roky rokúce mám priam fetiš na spodné prádlo (ak sa mi niečo podarí zadarí atd atd...tak za odmenu/pre radosť si kupujem nejaké pekné prádielko)...mám vo zvyku si stále oblizovať pery jazýčkom....pohrávať sa s vlasmi....neobstáť/neobsedieť v pokoji - buď poklepkávam nohami alebo sa pohrávam s prstami alebo sa mi stáááále niečo honí hlavou prípadne sa vlním v rytme hudby čo mi práve v hlave znie))))).....akonáhle prídem domov nestrpím na sebe prádlo a som bez (občas takto chodím aj von bez prádla ale pravda oblečená))).....počas telefonovania si stále niečo maľujem kreslím (najčastejšie ženské nohy línie prsia postavy ústa tváre kvety atd atd))))....zbožňujem vyvárať vypekať pre iných, rozmaznávať mojich najbližších ktorých milujem......často si pospevujem prípadne sa sama so sebou rozprávam a to kľudne aj na ulici))))....mám slabosť na more, výborné jedlo, všetky pôžitky a slasti, smiech, tanec, deti, plánovanie, prácu ako takú, atd atd.....keď som niekde a už sa dám prehovoriť napr na červené vínečko tak v hlave stále počítam/rátam príklady z matematiky alebo vyťahujem ťažšie filozoficko-sociologicko-psychologické-atd témy a odpovedám si na ne a keď mi už odpovede neprichádzajú na myseľ behom pár sekúnd už viem že nemám viac piť))))))....rada kukám filmy pre dospelých))))).....bez lásky až za hrob a milovania by umrela))))).....milujem jazdu autom keď šoférujem (a nemusím platiť pokuty za prekročenie rýchlosti))))....atd atd....proste je toho ešte taaaaaaaaaaaaaaak veľa a isto vypísané no i nevypísané tu nezodpovedá poradiu mojich priorít)))))))

lost

aspon 2x za minutu pozriet email :)

(aaa pockat, to robi za mna program :) )

sranda je, ze vlastne ziadny email ani necakam, ale pointa je v tom, ze je sranda ak niekomu odpisem do 30 sekund od momentu ked to ten clovek odoslal mne... :))
teda uchylka je "extremne rychle odpisanie" :)))
v praxi to znamena, nech je cas co najblizsie k nule :DDDD ( t