Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Juchu

Viete, je zaujimave, ze si citam o vasom cviceni a zavidim... Aj ja mam chut sa riadne vypotit a vystavit... Ale nechapem preco necivicm :-/ Mam na to chut, ale ani za svet sa neviem dako rozbehnut.. Uz od augusta... Som divna, viem :)
Teraz som sa sprchovala a naha som sa postavila pred zrkadlo, mam uz tyzden opuchnute podbrusko, ztvrdnute, bolave... Az, no......hadam do polky ochlpenia (tam dole)....
Mam kramy uz 4 den (teda tie moje frcky, kramy poriadne nemam uz skoro polroka), ale zvycajne o takomto case uz je podbrusko splacnute.. Aj prsia mam stale bolave.. Zajtra kupujem tehotensky a cez vikend si spravim :-/ Teraz by som vsak asi nebola az tak rada, kebyze som tehotna... Bola som totiz v pondelok 3x na rontgene kolien..Tak to by nebolo dobre pre babatko.. No, uvidime...
Mimochodom, mam trosku dosratu chrupavku, ale doktor povedal, ze to neznamena, ze nemozem cvicit :)

smilestarr

no teším sa aj ja ..........že som prekonala svoju lenivosť :) A na páse to aj ja tak striedam rýchlo, pomaly..Zaujímavé je to , že niekedy vládzem úplne v pohodičke a niekedy sú pre mňa 3 minútky ako hodina :D

smilestarr

ahoj carey , vytočila ťa kamoška?? no to vie teda pekne naštvať , to si viem predstaviť ...Ale tak snád si to vydebatujete, nie ??
Teším sa, že si šťastná vo vzťahu,naozaj , radšej sa ani nehádajte :)) Aj ked niekedy je prospešná aj hádka, samozrejme ... Aj ja som názoru nech Maoam pekne zostane tu !:) A nevymýšľa :)

carey

Smilestarr - super ze si bola behat :) Si sa pytala kolko asi behame, no ja som max. vydrzala v kuse 25min tusim ale to uz davno, teraz ked bezim napr. na pase tak si dam rychlu chodzu, chvilu pomaly beh, potom rychly a zasa chodzu a som spotena hrozne

carey

Zdravim, ja som bola cvicit, dnes ma vytocila najlepsia kamoska, napisala mi nieco co sa ma strasne dotklo, vobec nerozumiem ako to mohla ach. Teraz mi to stale vrta v hlave. Ja ze ked si zacvicim bude mi lepsie, ale vobec.

Maoam - ahoj nasa zlata, co to citam ze chces odist? Ale no, ja chapem ako sa citis, mas to tazke a k tomu to kilo a pol naviac. Ale neboj, ono bude aj dobre...tych par sladkosti no tam toho, aspon nieco z toho zivota, ked uz si na tom zdravotne zle, tak si aspon trosku doprajes v tomto, na tom nic nie je. Ach kebyze som teraz s tebou tak ti dam na zadok normalne :D toto sa nerobi. Budes tu a basta ! (bez komentara)

Juchu a smilestarr - vy ste uz chuducke dost, takze si mozete dopriat tiez

Inak toto dobre poznam ked sa clovek hada hlavne s priatelom, obcas to inak nejde, ked nikto nie je po ruke...ale vy mate dobry vztah, aspon podla toho co pises, tak to sa vyriesi aj same. My sme sa nastastie este vobec nehadali, som zvedava dokedy

smilestarr

práve som sa vrátila , bola som vonku behať ... super to bolo,aj ked som miestami fakt nevládala.Hlavne ked mi fúkal vietor do tváre. S prestávkami to bolo cca 20-25 min. čistého behu ...

Baby,ale bola by som nerada , keby sa tu nejak pohádame ,alebo čo ://

Juchu

Danielka - ja som, myslim, uplne nekonfliktny typ.. Ale potom si to obcas vybijem na tych najblizsich - ako ty hovoris... A tym najblizsim sa ani poriadne neviem ospravedlnit - tazko mi ide z ust slovo prepac... Ale zvyknem sa ospravedlnovat vtieranim, sekam potom dobrotu :) A snazim sa pred nimi nejako racionalne odovodnit, preco som bola zla, aj ked viem, ze to sa ospravedlnujem sama pred sebou... Myslim, ze uz na to zabudol, on je uz zvyknuty na moje obcasne vybuchy (zvycajne cez kramy). V nedelu som od neho odchadzala zduta a zajtra budeme od vtedy spolu prvykrat. Ale volame spolu kazdy den a boli sme k sebe mili, takze to bude hadam fajn :)
Tuto sprostu vlastnost - ponechat si svoju hrdost - mam po otcovi... Snazim sa s tym nieco robit, ale ide to tazko...

Najčítanejšie články