Výber mandlí

tpch1

keby si ich mal sfibrotizovane a derave po opakovanych infekciach a kompletne naplnene hnisom, tak to by veru sranda nebola...

Lulu2011

Stella - mne, mala som vsetko v norme, ale ten hnis ma proste stval a vobec nerobili halo, krcna mi povedala, ze hnisave hrudky su indikaciou na vybratie mandli, pri operacii sa zistolo, ze tam boli strasne loziska

Stellla

Mne mandle kvoli tým bielym hrudkam chirurg nechcel vybrať, vraj mandle sa iba kvoli tomu nevyberaju a treba mať važnejšie problemy okrem hrudiek (anginy aspon 3x do roka, zvyšee Aslo CRP, RF) ja som to mala negat. takže s hrudkami sa budem trapiť do konca života a aj kupovať žuvačky :-(
Ak je tu niekto komu vybrali mandle na požiadanie iba kvoli hrudkam dajte typ na chirurga. Dik

sydney

mam ustavicne take biele hrudky na mandliach,ktore obcas vypluvam,vraj je to hnis a vsetky nedoliecene anginy,ale mandle by som si von nedala. filture to vsetok sajrajt a potom by to vsetko tieklo rovno do dychaciek, priedusky a spol,tak bacha na to

jingles

boliet to neboli len ked ti tam pichnu tu prvu injekciu...do večera som musela vypluvat sliny do misky a navečer pit a cely den lezat v posteli musis jest pit len studene a umyvat sa tiez len takou vlaznou vodou..od bolesti sme mali prvy den dva na vyber bud injekcie abo čipky no po tych injekciach ta to miesto boli ešte 2 tyzdne takze radšej nie :D jest sme jedli uplne v pohode rozky(vnutro) s pribinačkom kašu s mletym masom a pod..si na 4 den som šla domov a tam som jedla už v pohode rezen v cestičku ryza a spol. bolelo to len ked som jedla inak len tak akokeby ta hrdlo pobolievalo ale predtym nam kazali davat kvapky od bolesti ktore boli na... :D ale do 10 dni bolesti ustupia...na 16 den mi to začalo tiect na to som si dala baliček mrazenej zeleniny takze ani v nemocnici som nebolo kvôli tomu...a môžeš jesť zmrzlinuuu =) inak tym krvakom čo si niekde prečitaš never ani ze sa to neda vydrzat a ani to ze nemôzes nic jest :P

eva r.

vyberali mi ich pred 2 mesiacmi v celkovej anesteze, nebolo mi po nej vobec zle, ani som nemala ziadne tazkosti spojene s celkovou anestezou. Bolest prve dva dni mierna, prisla som z nemocnice, dala do pracky, spravila si jest, uplne pohoda. Dalsie dni sa potom bolest stupnovala, vyrazala do usi a zubov. Ucinkoval jedine Flector prasok proti bolesti. S urcitou bolestou treba pocitat, boli to asi ako taka silnejsia angina. Na 7 den mi to zacalo masivne krvacat - aby si tomu predisla treba stale pit uz od prveho pooperacneho dna - aj ked ta to bude boliet. Takze ak by som to mala zhrnut - ano boli to, ale da sa to vydrzat a za cca 10 dni mas po tom.

marcelina78

Vani skus to v lokalke, ozaj to neboli, ked to mas napichane, ako ked si u zubarky a umrtvi ti zub, necitis bolest, po narkoze ti moze byt zle a neviem co este..

Najčítanejšie články