Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sloboda zvierat

Deria

lost, presne tak. vsetko je vlastne o dopyte a ponuke. a pokial nebude tato generacia vychovavat svoje deti ako tupcov, mam nadej, ze raz sa bude zvieratam lepsie dychat na tomto svete.

lost

no ono je to tak, ze "ponuka-dopyt" ale skor by som povedal, ze ak chce nejaky dospely clovek pozerat na bicyklujuceho medveda, tak to DOST vypoveda o jeho psychickom/mentalnom zdravi/dispozicii...

Deria

predpokladam, ze take peticie koluju aj v susednych statoch, takze po case nebudu mat kde ist na taky cirkus ale to este bohuzial potrva, kym si ludia uvedomia, ze zvierata nepatria do cirkusu. lebo to, co bolo taku dlhu dobu pokladane za samozrejmost, potrebuje vzdy zase dlhu dobu (zopar generacii) na to, aby sa to zmenilo.

lost

stavim sa (o vela) ze aj keby tato peticia na slovensku presla, rodicia zoberu deti do cirkusu v madarsku, alebo rakusku, cesku, polsku..

lost

Sranda je ale jedna vec.

4158 z vás vyjadrilo svoju podporu prostredníctvom elektronickej podpisovej akcie, ktorej súčasťou bola výzva s požiadavkami do zákona našim politikom a poslancom.

67,009 people like Sloboda zvierat.

Deria

este ze existuje ochrana zvierat, ved kto by pomahal opustenym a tyranym zvieratam? kolki by asi riskovali pre zviera alebo im venovali svoj volny cas? a to ochranari robia! takze kritizovat ma pravo len ten, co sam ide prikladom, jefitto.:)

xdanielax

aj ja mam naramok s obrazkami!
a nedavno rozbehli peticiu proti zvieratam v cirkusoch, co hodnotim velmi dobre. www.slobodazvierat.sk

Rovnako ako aj tu, proti prevazaniu zvierat v autach dlhsie nez 8h a pod..

ked najdem zviera, viem, kam mam zavolat, je dobre ze su.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sloboda zvierat - Fórum - ZDRAVIE.sk