Kto ide so mnou? - Dukanova dieta

Súvisiaci obsah

DM

caute kocky!je to super,ze ste sa rozhodli nieco so sebou robit ako ja s mimou,no my sme to potom trosku flakali tak teraz sme sa aj zastavili.mne to moc nevadi lebo jem 5 krat za den a ked aj zhresim tak aspon nepriberam...dnes som mala rano kasu,obed zel.polievka a palacinky,tie budem aj pocas dna a mam nachystany salatik s vajickom...mnam:))a zajtra si chystam hovadzie na zelenine.otruby ...ja si varim kasu na sposob krupicnej,strasne mi chuti,chlieb mi nechyba a ak ano tak si robim toasty od dukana:))

Miriama11

Vidim, ze tu nikto nepise, ale aspon napisem moje vysledky, za 5 dni moja vaha rano bola 60,1 KG..dnes mam masko so zeleninkou. Vazit sa budem az o tyzden v sobotu, zrejme mi bude dlhsie stat vaha :)

Miriama11

Ahojte dievčatá,
ja mam pri vyske 163 cm 63 kg, asi si niektore povedia ze to je malo, ale mam nesumernu postavu hore celkom stihla a dole sa vsetko zdrziava :) Spravne by som mala vazit 53 kg, uvidime dokedy ta vaha pojde dole.

Vcera som mala na ranajky jogurt, na obed placky masove, ale dost kusov a na veceru som si pripravila kurca, a dnes na ranajky tvaroh, na obed druhu polovicku kurcata a na veceru si spravim tofu.

Zatial nehladujem vobec, vlastne aj to je podstata diety :)

pandorica

Ak si na to duševne pripravená, tak tých 5 dní zvládneš ako nič, len maj vždy dopredu premyslené, čo budeš jesť.

Miriama11

Viem, ze maju otruby nejake ucinky, ale skusim bez nich a potom uvidim :) ved toto ze umele sladidlo.Ja som citala jednu knihu dukanova dieta v 350 receptoch a tam vobec nespominali otruby.Tak skusim bez nich.
Zatial prvy den za mnou, dufam, ze vydrzim. Planujem 5 dni drzat prvu fazu.

dana85

Otruby jem tak ze si ich dam do jogurtu, ale teraz tyzden si ich davam do mlieka, tak mi to vyhovuje a nemusim nic vyvarat. aj ked som skusala z ich stranky akoze kolac , ale isiel do kosa, islo tam umele sladilo a to mi strasne nechuti:( tak ho ani nepouzivam

Miriama11

Lekno09 pridaj sa :) no treba do leta, doteraz sme vsetko schovali za velke svetre, ale v lete sa to uz neda :) snad teraz to zvladneme..

Dana85 mam uz pripravene co budem jest, ale otruby vynecham, raz ked som drzala dietu, som si ich kupila, ale nemala som cas si nic vypekat, tak som jedla len bielkoviny a schudla som.

Dana85

Ahojte baby, tak dam vam tip co mne pomáha, najlepsie si den pred tym pripavit jedálniček co budete daný den jesť a teda povolené potraviny aby ste mali veľkú zásobu:) lebo ja ked som nemala tak to bolo hrozne a som teda aj dost načítala co sa dá všetko jest , aby som to mala rôzne.

Najčítanejšie články