Zamilovaná do učitelky

Príspevok v téme: Zamilovaná do učitelky
Kikuš525

Fakt netušim čo mam robiť :( som zúfalá pretože som už dlkší čas zamilovaná do mojej učitelky a najhoršie na tom je,že chodím ešte na základku. Možno sa mi to len zdá ale mám pocit že som jej neni lahostajná,pretože sa často na mňa pozerá a milo usmieva. Viem že to sem píšem nadarmo pretože mi asi nikto nevie proadiť..ale musela som to sem napísať,pretože som o tom nikomu nehovorila a nedokážem to už v sebe držat.

parazit

Ahoj, nerob si starosti, ja som sa zamilovala asi do 3 svojich ucitelov. Prave na zakladke. V tom veku je to este normalne - myslela som na ne vkuse, strasne som chcela, aby som sa im pacila, robila som vsetko pre to, aby som v tom predmete bola dobra. Myslim, ze to, ze to usmievanie ma nejaky "nie lahostajny" vyznam, si nahovaras, dospela zena sa do dievcatka nezamiluje. Ale asi ty si k nej mila a usmievas sa viac, co je normalne, tak sa usmieva naspat :) Vela dievcat sa v tvojom veku zamilovava do starsich zien a nie je na tom nic zle, malo by to zostat v platonickej rovine. Neboj, na strednej sa buchnes do ucitela :D (to som mala tiez). A potom konecne do nejakeho rovesnika.

Najčítanejšie články