mame sa nepaci moj priatel...=(

Príspevok v téme: mame sa nepaci moj priatel...=(
sweet

zdravim ludkovia...možno že to nepatri tu,ale rada by som pocula nejake rozumne nazory=)ide o to,ze chodim cca 4 mesiace s mojim priatelom,no doma ho velmi nemaju radi...mama nie je nadsena ked s nim idem von a jedine co ju zaujima je ze kedy pridem=(....a to mam 19 rokov a on takisto!!!dost sa preto hadame,lebo podla jej on nie je pre mna,nepaci sa jej ako vyzera a pod.Dost sa preto hadame a uz som na nu dost alergicka a netyka sa to len toho,ale toto ma najviac trapi=(...ma s tym niekto pod skusenosti?

noo

sweet: je to tazke aspon vidis ze to chapem..aj ja sa snazim dobre s nou vychadzat, ale ona je take klbko nervov ze este nic nespravim a volaco si najde zaco ma zondit a vrieskat po mne a potom ked sa ohradim, este povie ze aka som ze ako sa spravam..dost ma to psychicky nici..a zistila som ze aj fyzicky vzdy ma to tak rozhodi ze mam nehorazne krce v bruchu.. ona by bola najradsej keby som sa s nim rozisla, ale tu radost jej fakt neurobim..ked mal brat frajerku tak sa tiez furt s nim hadala za hocico, potom sa rozisli a uz je milacik..takze presne viem v com to je, v tom ze niekoho mam..to je cela moja chyba...a pritom cely cas som rozmyslala ze co robim zle ze preco som stale zla nech spravim cokolvek...ale je to presne toto..keby sa rozideme tak budem dobra uz...

sweet

noo:tak to mam pocit,ze som na tom dost podobne...ja to nechapem,chcem s nou dobre vychadzat ale to sa neda=(...nakoniec sa preto odcudzime a bude spokojna,ona si mysli,ze na chlapcov mam casu dost,asi by bola najradsej keby som ostala sama=(
jeho rodicia ma maju radi,dokonca ma volaju aj k nim na chatu prespat a tak...a uz mi je to trapne stale hovorit,ze to sa nebude dat a pritom mam 19 rokov...som z toho uz fakt zufala=´(
Priatel veri,ze to casom bude lepsie no ja prestavam verit...preco to musi byt take tazke=(

lilipo

Zavolaj mamu normalne jej povedz nech respektuje tvoje nazory ze niesi male dieta ak nechce, aby si sa od nej uplne odvratila..A myslim ze to nechce a z domu ta nevyzenie. Bojuj za svoje a hoci a po roku ona sa s tym bude musiet zmierit

noo

lilipo tak to si stastna osobka potom...to ti zavidim...akurat moja mama je uplne absolutne nesebakriticka osob..ona ma vzdy pravdu, nedovoli mi mat ani vlastny nazor ani moje vlastne rozhodnutia..a ked s nou v niecom nesuhlasi tak povie ze sa hrozne spravam..ona si nikdy v zivote nepriznala chybu a ani to neurobi...neviem co mam s tym robit..s takym clovekom sa neda rozpravat..co ma furt len tu svoju pravdu...

lilipo

No, ja som bola taka hnusna po case a zahnala to do takej krajnoti ze mi bolo jedno ci ma vyhodi prec,aj ked som tiez od nich financne zavisla. Ale uz to nemohla vydrzat ona a zmierila sa s tym a dokonca si priatela oblubila a sama ho vola ci nechce prist do nas:-)

noo

no..aj ja ti poviem moju skusenost..chodim s priatelom uz dva a pol roka..mojej mame sa nepacil lebo ked sme zacali spolu chodit mala som 18 a on AZ 22..a dovolila mi s nim byt po dlhom prehovarani a vyplakavani RAZ za tyzden.uz sme spolu dost dlho a este stale si nezvykla..ale nie ze by sa jej nepacil on ale jej sa nepaci ze vobec niekoho mam..nevie sa zmierit s tym ze lubim aj niekoho ineho ako ju. je hrozna chodim na VS tak sme spolu ked pridem domov teda raz za tyzden a ked osm dlhsie doma a chcem byt s nim aspon trochu viac napriklad dvakrat do tyzdna tak uz ma problem ze furt len on a ze cely svet sa toci len okolo neho, mi zacne rozpravat...teda viac byt s nim ako dvakrat za tyzden nie je mozne ked nechcem byt uplne hnusna dcera a aj jej vyhoviet..ale uz ma to velmi stve, som s nim fakt pramalo...on povedal ze aj keby ma mesiac nevidel tak sa so mnou nerozide ze ma lubi..takze rozchodu sa kvoli tomu nebojim..ale strasne ma trapi ze sme spolu tak malo lubim ho a chcem byt s nim...stale mi mam a zacen vravet ze ani doma poriadne niesom..lenze chcem byt s kazdym aj s nimi aj s nim...ale uz je coraz tazsie byt doma..mama ma nici stale s tym priala by som si aby ma uz nechala zit..a nie stale dirigovat...lenze tazko sa vzpiera ked som od nich zavisla zatial financne...keby zarabam normalne tak uz kaslem na to co vravi..vies..takze len cakaj...rozpravaj sa o otm s priatelom..ak ta naozaj lubi tvoja mama nebude dovod preco sa rozist..drzim palce nech si ta tvoja na to skor zvykne ako ta moja..

lilipo

Ani moja mamca tak isto nesuhlasila ked som si nasla priatela. preto ze je starsi o dost. mam 18 on 27. aj sme sa hadali,ale ja som si stale sla za svojim a nakoniec sa s tym musela zmierit

sweet

thankx za povzbudenia...niekedy mam pocit,ze uz je to lepsie a inokedy sme opat tam kde sme boli=(....a dokonca teraz
chceme ist na vikend na vylet,ale neviem ako sa nasich spytat,lebo ma urcite nepusita=(....najradsej by som si urobila po svojom no potom by sa so mnou ani nebavili

sogy

tina31 to mas pravdu ze zalezi na tom aky je a stoi za to bojovat aby boli spolu.. no urcite je to dost tazke, vjem dobre ake je to neprijemne.. ae zas vsetko zavisui od situacje.. podla mna si na neho zvykne,casom. mojho doslova nenavideli tak je to ine-.. drzim tjez palce a nebojaj :) laska by mala prekonat vsetko :)