Nedostatočná vlhkosť - potreujem poradiť

Príspevok v téme: Nedostatočná vlhkosť - potreujem poradiť
jefrey

Ahojte.Potreboval by som poradiť.Som s priateľkou cca 2 mesiace spolu a už sme mali párkrát sex.Je tu však jeden menší problém - je málo vlhká.Keď sme spolu boli prvýkrát,tak to nedopadlo úplne podľa mojich predstáv a myslím,že ani podľa jej.Neviem či je problém vo mne(že ju nedokážem dostatočne vzrušiť,lebo ja s vlhkosťou problém nemám,skôr naopak), či v nej.Doteraz som mal 5sexuálnych partneriek a nikdy so žiadnou nebol problém,všetky boli dostatočne vlhké, ale teraz v jej prípade je to taký opačný extrém, s ktorým som doteraz problémy nemal a trápi ma to.Žiadna sa doteraz na mňa nesťažovala,skôr naopak.Takže asi nie som úplne neschopný.Musím povedať, že sa to pomaličky zlepšuje,možno to bolo aj tým, že nebola dostatočne uvoľnená,ale aj tak to nie je ono,veľmi ťažké je sa do nej dostať(a jedná sa o skúsenejšiu babu).V podstate sme sa o tom moc nebavili,preberáme síce skoro všetko,ale túto vec sme nepreberali.Ale som si vedomý toho,že sa o tom budeme musieť porozprávať.Trošku sa bojím toho, že mi povie,že doteraz také problémy nemala.Viem,že existujú lubrikanty,ale to chcem použiť až v keď iné riešenie nebude.Máte s podobným problémom skúsenosť?Ďakujem.

diablica

a preco mas problem s lubrikantmi? ja mavam obcas tiez problemy a radsej pouzijeme lubrikant ako by sme sa mali trapit s tym, ze sa nemoze do mna dostat a oboch nas to boli...v tom nevidim vyznam. Je to normalna vec.

niekto

je dost mozne ze to je preto ze nebola dostatocne pripravena
mozes skusit dlhsiu predohru
inak ak berie HAK tak je to provdepodobne kvoli tomu