Flector EP Rapid

Súvisiaci obsah

Jazda

Ja mam opacnu skusenost , mam ladvinove kamene a doktor mi vzdy predpise flector raz som si ho dal aj na bolest hlavy a este ani raz mi ten liek ani trochu neznizil bolest... asi som divny jak to tu citam :D

Lucka9

Ahojte, ja tiež Flector používam hlavne pri menštruačných bolestiach, účinkuje pomerne rýchlo, keďže je to prášok. Taktiež aj môj brat používal Flector, napr. pri bolestiach zubov, sesternica po operácii s kolenom. Takže ja môžem len a len odporučiť, aj teraz ho tu mám prichystaný na vypitie, pretože mám obrovské kŕče.

MackaMaco

Flektor na mestruacne bolesti, uraz kolena ktory poriadne bolel, bolesti chrbtoveho svalstva...vzdy mal nastup do 15 minut a bolest bola prec...po teychto liecbach bolesti a opuchu mozem len odoporucit.

Michal C.

mam zapal dasna, boli to uplne neskutocne a skusil som hocico a jedine flector mi pomaha. Chut je v pohode,presladene a pepermintove, pil som aj ovela horsie veci. Nastup ale u mna trval asi hodinku a ucinok asi na 4-5hod. Mozem len odporucat.

orchidejka

hej hej flector je velmi dobry liek od bolesti, ako to uz mnohi spomimali je to granutat cize naatup ucinku je pomerne rychly, no ale ta chut. Najhorsia vec co kedy mohla byt su ochutene lieky. Navyse toto je granulat, cize asi 3nasobne viac to citit. Proste skoro som sa povracala ked som ho uzivala. Nieco neskutocne!

joxo

Jednoznačne najlepší z liekov od bolesti.Bohužial som ho musel brať dlhodobo a naozaj žiadne problémi.Účinok hneď,dlho drži a príjemna chuť.Bral som aj novalgin a aulin ale flector mi zabral najlepšie.

mackani

Aj ja som brala Flector. Je okamžitý. Mne ked robili turbinoplastiku a mala som veľké bolesti,ihned to zmieril. Síce je to veľmi silný prášok a zaťažuje žakúdok, dávaj si to len najnutnejšie. A tá chuť :( Bleh ... Mňa z toho naplo. Nejako že mentol a broskyňa? Fuuuj

lokiN

ja som ho tiež brala po operácii mandlí a nič iné mi nezaberalo..účinok bol skoro okamžitý a trval pomerne dlho .. naozaj spása pri bolesti