Po akom case od dobrati antibiotik mozem ist do solarka?

ado785

nechod tam vobec ... vatsia pravdepodobnost ze dostanes rakovinu koze .

Jeden clanok som nasiel na nete ... neviem link cital som ho

zaujimaloby

aha :) takze ja beriem 1 x denne, rano....
cize cca 10ty den po uplnom dobrati by som mohla ist... beriem doxybene

dakujem za radu

fenix1

ide o to,ze aky dlhy maju ucinok,cize ked beries denne 1 tbl.tak jej ucinok je iba jeden den,cize ked doberies tak za 2 dni si uz ok,ale taky sumamed ucinkuje 7 dni po dobrati

zaujimaloby

Fenix: ano, 3 mesiace ebriem a je tam napisane, ze pocas liecby sa treba vyhybat ziareniu.... cize ked ich doberiem, asi nemozem ist hned do solarka, kedze ich ucinok asi este v mojom tele potvrva...preto sa pytam, ze kedy asi... hm :)

fenix1

ide o to,ake atb beries,ved si precitaj letak,tam je predsa napisane,ci sa treba vyhybat ultrafialovemu ziareniu
a 3 mes.atb?zaujimave

darika

preco neskusis to...:-))),ja neviem ako sa to vola,ale to je ten postrek na telo.Kamaratka na tom bola min tyzden a vyzerala super.Ak by si chcela do solarka,musela by si ist niekolko krat.A este tie lieky.Toto ti neublizi a telo vyzera uzasne.

zaujimaloby

bibba: ano, ked beries ATB mala by si sa vyhybat slnecnemu ziareniu a teda ja solarku, mozu sa ti urobit nejake alergicke reakcie, vacsinou skvrny....
ale celkovo je to pre organizmus zataz, tiez sa tymmozu ucinky ATB znicit

Darika: dakujem ti moja, viem, ze to myslis dobre.... ja to solarkom neprehanam,ale som biela ako stena a ideme na ples, tak preto aspon troska nadych....