vlasy-pomooc-farbenie!!!!

Príspevok v téme: vlasy-pomooc-farbenie!!!!
dawn

Mala som zafarbene vlasy na gaštanovú, ale keďže mi tu už dost vyrastlo tak som sa rozhodla ze si nafarbim vlasy. A chcela som zmenť farbu na červeno hnedú. A ono mi to zafarbilo len to odrastene...vyzera to hrozne...co mam robit??? kedy si to mozem znova zafarbit bez toho aby mi vypadali vlasy???som zufala :o(

luckaaaaaaaa

no urcite ti vsetko prekryje cierna:) nemas asi na vyber.. z tmaveho bledsie len tazko vycarujes... a ta casting gloss je fakt dobra:)) mam pocit, ze po nej mam este zdravsie vlasy.... lebo mne sa dost nicia a su suche... vlastne si ich farbim len preto, aby vyzerali a boli zdravsie...

monusik

co som pocula o tejto farbe tak kamoska kadernicka bola celkom spokojna tato farba pekne vonia prijemna vlasy su pekne lenze chyti to ovela tmavsie samozrejme ako kazda farba...a inak o tej cokoladovej to vazne chyti aj do cervena??...lenze asi bude problem ked ja mam svoje povodne vlasy tmavohnede nieco z toho vykuzlit pocas jedineho farbenia...vlastne neviete mi poradit co mi chyti??ake odtiene??

gloss

daj si preliv od casting gloss napr. čokoládovú ta ide troška dočervena je to vlastne taká čerenohnedá a kedže to neobsahuje amoniak a len 3% tný peroxid tak by ti to malo pekne zafarbiť korienky a zjednotit farbu.

dawn

len kde teraz zozenei volnu kadernicku???urcite už maju vsetky rezervovane časy...bo v tuto dobu chcu byt vsetky zeny pekne...

mimi212

Ked si ides t vlasy radsej chod kadernicke, je na to odbornicka, a nevznikne ti taky problem aky momentalne mas. musi to vyzerat hrozne.