neviem ako dalej

Príspevok v téme: neviem ako dalej
matka1232

ahojte, mam taky problem prestala som verit priatelovi po tom ako ma parkrat oklamal, som typ cloveka ktory velmi tazko veri ludom a preto si moju dôveru treba ziskat....ja mu verim ale nie az tak ako na zaciatku...skor neverim ludom kt. su s nim, napriklad ked chce ist vecer von s kamaratmi kt. ani nemaju frajerky takze im je vsetko jedno nechcem aby isiel velmi ma to trapi, poradte co mam robit

Deee

kocky ked som zacinala chodit s manzelom, prvy polrok-rok bol taky, ze by som ho snad od seba nepustila na minutu, sla som ho "zozrat" od lasky, postupom casu som vsak pochopila, ze kazdy potrebujeme trosku volnosti a tak mi ani dnes nevadi, ked sa cez vikend vyberie von bezo mna...verim mu vsak na 100% a nikdy sa mi nestalo, ze by nebol tam, kde mal ist, ak vsak vo vztahu chyba dovera je to problem, viem, ze druhemu sa nema robit co sam nechces, ale odporucam trosku posteklit priatelovu ziarlivost, vyjst si von s kamoskami bez neho a tyzden basnit o tom aka super damska jazda to bola...mozno az potom parnterovi zapne co ti vlastne vyvadza a ze ta to trapi...

ramirka

no mna tiez sem tam zavola ...a vtedy aj idem lebo zase ked som snimi nie je mi zle ...ja som dost spolocenky typ cloveka...ale to je naozaj malokedy...a neviem co s tym...

matka1232

moj bezomna nechodi ani...sem tam cez den ide ale malokedy....ale tiez si pripadam ako papagaj pretoze stale nieco hovorim a nic s tym nerobi a ja uz som z toho zufala a este mam pocit ze ty kamarati ho stvu proti mne lebo im sa hovori ked nemaju frajerky nic ich neviaze mozu si robit co chcu, keby mal normlanych kamosov co frajerky maju nepoviem nic ale tak mi to vadi...sice mi povie ze mam ist s nim ale co budem sama medzi nimi

ramirka

presne ..chapem ta...az na to ze ja chodim s tymi kamoskami ...lebo keby som nechodila s nimi nechodim vobec nikama to by som sa asi scvokla...a neraz priatelovi hovorim ze preco nejdeme spolu niekedy dopredu sa normalne dohonut a podniknut nejaku akciu...nemam pocit ze by ten moj vyslovene nechcel ale je v tomto absolutne nemozny a lezie mi to uz na nerfvy ze vsade chodme oddelene..akokey sme ani neboli partneri mi to tak pripada...ja neviem co s tym mam robit...lebo uz som to nie raz povedala..a nic sa nezmenilo..

matka1232

ramirka...no len ja neviem byt ticho...mna ked nieco trapi hned mu to poviem...neviem co mam s tym robit ale som nazoru ze ked ma priatelku-cize mna mal by chodit von so mnou ved ja mu v nicom nebranim proste ja tak isto nechodim von s kamoskami nie preto zeby mi to nedovolil ale proste to nepotrebujem...ved mozme ist spolu vonku s kamaratmi a bavit sa spolu preco by sme mali chodit oddelene

ramirka

ahoj matka..ja ti asi nejaku radu nedam...ale mam podobny problem ...az na to ze ja priatelovi verim...ale uz sa stalo ze som zapochybovala..prave preto ze skoro vsade chodi bezo mna s kamaratmi ktori nemaju frajerky a viem aky su oni..tak mi dost vadi ked ide s nimi na nejaku disku do baru...ked kazdy z nich tam len baby obhana viac menej a tiez neviem co s tym lebo nestaci len povedat..a zase obmedzovat to nie je moj styl..