Náhle dusenie..

Príspevok v téme: Náhle dusenie..
KARAPATA

MOJHO OCA TRAPI DUSENIE...POSLEDNU DOBU DOST CASTO ZO SPANKU SA ZACNE DUSIT A TAZKO CHYTA PO DYCHU...PREDTYM ATO OPAKOVALO MALO ALE TERAZ JE TO CASTEJSIE ..NECHYSTA SA S TYM K DOKTOROVI,LEBO TVRDI ZE TO SU MANDLE A ZE TO MA OD MLADA..NHO NEDA SI POVEDAT...MA NIEKTO S NIECIM TAKYM PODOBNE SKUSENOSTI.....ALEBO CO TO MOZE BYT KED HO ZACNE DUSIT Z NICOHO NIC ....A OPISUJE TO AKOKEBY MAL ZRAZU VSETKO BLOKNUTE?thak ja uz neviem....poradte mi....dakujem

karkulkaa

len nech ide k doktorovi....môj otec mal niečo podobné, tiež nešiel k lekárovi, stále to odkladal a odložil to až tak,že bohužiaľ už nie je medzi nami :((

mimikaaaa

Moze to byt aj nieco horsie treba ist k doktorovi,netreba cakat...mamke teraz nasli hrcku na stitnej zlaze este nevedia co sa jedna a tazko sa jej dychalo...potom uz moze byt neskoro.Trvaj na tom aby isiel ku doktorovi,moze to mat hlbsi vyznam

marek689111

no môj otec ma niečo podobné. sedí a zrazu začne lapať po dychu a nemože sa poriadne nadýchnuť. Keď to skončí tvrdí že mu zabehla slina ale mne sa to zdá hlúposť. Ako to prebieha u tvojho otca ?

fenix1

to laboratorium je sucast plucnych klinik,ja som na tom bol,ok,moja svokra nosi na noc masku,kde je vhanany kyslik,ona nedychala aj minutu ked spala,teraz je ok.ta maska stoji 2000 eur,preplaca poistovna v plnej vyske

KARAPATA

nie dakujem aspon za tuto reakciu ja sa ho poksuim donutit aby siel k doktorovy len piste reakcie ....a neviem bol si uz na tom vysetreni?alebo poznas niekoho kto bol?alebo nevies kde o tom nieco je?

fenix1

nepis velkymi pismenami
moze ist o spankove apnoe,treba ho vysetrit v spankovom laboratoriu,alebo aspon si nechat merat celu noc saturaciu kyslika v krvi,stoji to cca 20eur
ale podla postoja tvojho otca k rieseniu svojich problemov mam dojem,ze tato moja reakcia je uplne zbytocna

Najčítanejšie články