Čistiaca kozmetika na tvár

Príspevok v téme: Čistiaca kozmetika na tvár
ch

Neviete mi niekto poradiť, ktorá čistiaca kozmetika nevysušuje pleť? Teraz používam Garnier PureActive, ale som po nej neuveriteľne suchý. Keby ste mi vedeli poradiť nejakú normálnu, bežne dostupnú z drogérie. Alebo ak máte skúsenosti so značkami AB, Dermacol, L´oreál, Nivea, Balea. Vopred ďakujem za názory.

lenkaa123456

jasne rozumiem, ja som len chcela poukazat nato, ze tie pripravky sa z nejakeho dovodu predavaju v lekarni a nie v dorgerii.. btw. mne cistiaci gel od vichy vydrzal pol roka ;)

Marika17

Nooooooooooooo, to by som chcela byť! Ale som len spokojný zákazník. Stretla som sa s touto spoločnosťou v Trenčíne na výstave Beauty a boli veľmi milí, fundovaní a mal som možnosť otestovať ich vzorky, ktoré rozdávali. Sú dermatologicky testované a spomínali, že ich dajú aj do lekárni.

ch

Na čistenie mi nepredpísala nič. Tak ale zase viem, že keby sa jej opýtam, čím si mám čistiť pleť, tak mi povie značku Bioderma, pretože má nejakú zmluvu s tou spoločnosťou pretože viackrát tam bola dílerka od nich, všade má ich plagáty a rozdáva vzorky. Rovnakú skúsenosť mám s očnou. Mal som zápal a tvrdila mi, že je to preto, lebo nosím šošovky, ktoré to spôsobujú, nech si kúpim šošovky u nej, tie to robiť nebudú. Keď som odmietol, tak zostala arogantná, dala mi kvapky, ktoré nezabrali, tak som zmenil lekárku. Povedala, že to tými šošovkami nieje, dala mi iné kvapky a musím zaklopať, je to v poriadku. To tak chodí. Všetko je o peniazoch. Ja neodsudzujem kozmetiku z lekárne. Aj podľa mňa je vo veľa veciach lepšia. Len ak by som si mal každý mesiac kupovať v lekárni prípravky na čistenie, a ešte k tomu platiť lieky čo mi kožná dá, tak sa nedoplatím.

A viem, že teraz napíšeš, že ak chcem mať peknú tvár, tak do toho musím investovať. Ale nezarábam. A ťahať kopec peňazí od rodičov každý mesiac nechcem.

lenkaa123456

mozno za znacku platis, ale co myslis preco to nepredavaju v drogerke? ved sa popytaj koznej lekarky cim si mas cistit plet ak ti nic na cistenie nepredpisala

ch

Lenkaa, ale ja už chodím ku kožnej a beriem od nej lieky. Ja potrebujem lan na čistenie. A keď ti mám pravdupovedať zo skúsenosti mnohích užívateľov tu, ale aj známych, že ani tie z lekárne nie sú stopercentné a ani nie ti veľmi nepomôžu. tam platíš za značku (Vichy, La Roche Posay, Bioderma).

lenkaa123456

treba mat na pamati ze akne je OCHORENIE a kazde ochorenie trieba liecit odborne u lkara. takze aj akne. a navyse vseliake tie krema, mlieka, vody atd. ktore ZAZRACNE liecia akne su len reklamnym tahom a tahaju z ludi len peniaze. skutocna kozmetika, ktora lieci sa da kupit jedine v lekarni, preto v lekarni, lebo ma preukazatelne liecebne ucinky, takze ak nechces navstevovat lekarov, vyber sa aspon do lekarne a nechaj si poradit od lekarnikov nejaku kozmetiku. v lekarni kozmetiky na problematicku plet je dostatok na vyber.. a hovorim z vlastnej skusenosti. akne ma trapi uz 10 rokov. vyskusala som kozmetiku od vymyslu sveta. jedine ta z lekarne mala aj nejake viditelne vysledky

Marika17

Rada odpoviem aj na ďalšie otázky. Viac o zložení výrobkov ako i samotné používanie je na ich stránke cez, ktorú výrobky objednávam -odkaz odstránený-
A teraz majú výročie vzniku a dali o 50% nižšie ceny !!! A ceny sú fakt dobré

Marika17

Kommon3, ďakujem za pochvalu :-). Na tvoje otázky rada odpoviem:
- môj syn je už dospelák,teda saspoň to o sebe tvrdí:-). Má 18 rokov je aktívny športovec a možno poznáš starostlivosť o tvár a telo je mu trošku cudzie:-).Nemohla som sa na neho pozerať ako vyzeral suchá pleť, až šupinky, zapálené vyrážky, ktoré škrabal atď... Vzala so o do parády! Vieš ako ma miloval?:-)Frflal, nikdy na to akože nemal čas, bolo to nepodstatné atak. Ale tie nervy za za ten výsledok stáli!
- používame už asi pol roka celú radu Anti acné, niekedy komplet za sebou inokedy nie. Závisí to od stavu pleti.
ráno : tekuté mydlo + krém
večer: tekuté mydlo + mlieko + krém
ak sa mu vyhodí červený pupák tak okamžite po očistení pleti mliekom dám lokálne práškovú masku, nechám ju zaschnúť asi 15 min. a potom sa natrie krémom.
Podobne je to aj pri vyrážkach na ramenách - tie si umýva tekutým mydlom a potom natriem krémom alebo dám masku + krém

kommon3

Marika 17. velmi sa mi pozdaval tvoj prispevok aj akym sposobom pomahas svojmu synovi. ak mozem chcel by som sa ta opytat par otazok..
1. kolko ma tvoj syn rokov?
2 ake presne produkty od Nature House pouzivate na kazdodenne cistenie pleti...
diki moc