novynettte a prvá menštruacia

levicaaaaa

zuzQa: ak sa aj "priberá" je to o tom, že sa takpovediac naleješ vodou...proste zadržujú vodu, ale nepriberá sa z nich v pravom slova zmysle... nehovorím, že nie sú dobré, ale sú to staré tabletky...existujú aj oveľa modernejšie ...

katrenka

zuzqa
ja som z nich vobec nepriberala..akurat mi troska narastli prsia..a su plnsie..bola som cela stastna...len teraz som zbadala ze mam brutalnu celulitidu na zadku a to nemam ani 20 rokov este..takze asi tak..

zuzQa

nie su tie tabletky dobre? tak preco ich potom predpisuje a este sa chcem spytat ci sa moc z nich pribrea lebo ako som ich zacala uzivat tak stale mam plní zaludok ako keby som zjedla celu chladnicku

karenka

no tak osm sa uz rozhodla..ked mi teraz skoncia kramy..idem za nou nech mi da ine tabletky..lebo toto ma nebavi..uz...

levicaaaaa

to ti nikto zaručiť nemôže, že nebudeš mať problémy, ale ak prejdeš na silnejšiu a modernejšiu antikoncepciu tak by nemali byť...

katrenka

no ja som bola z toho riadne neststna...ked som zacinala brat baby mi vraveli ze joooj...dlho budem mat kramy hociako, mozem mat z toho problemy a taketo veci...mne sa nic nedialo tak cela stastna som bola ze to je v pohode ze telo si zvyklo a tak..a eraz toto..a teraz ked prejdem na nove nebudu nejake problemy??