Mate aj vy tak pevne nervy, alebo uz to prehanam

Príspevok v téme: Mate aj vy tak pevne nervy, alebo uz to prehanam
Pevne nervy

Ahojte, vopred dakujem vsetkym ze rozumne rady. Moj problem spociva v tom, ze zijem s priatelkou cca 2 roky a za ten cas nas sexualny zivot isiel hodne dolu vodou. S cim som v podstate aj ratal nakolko ona nie je zrovna ninfomanka. Ale problem je v tom, ze ja to vazne potrebujem, asi ako kazdy zdravy muz. Uz dlhsiu dobu odolavam atakom zo strany roznych "dam", zatial uspesne. Len neviem ako dlho toto vydrzim, hlavne po tom, co som spoznal jednu uzasnu zenu. Nejde o city, len cislo o pudy.
Co by ste mi poradili? Mam sa trapit dalej, alebo si sem tam niekde uhnut a doma mat pohodu?

barbinka

bingham: no som si to pozrela a vážne to tak vyzerá. Prepáč, ale ty musíš veľmi dobre vedieť koho som tým myslela - Nolo a uhlie. Však oni dvaja boli vulgárni k ženám. Dúfam, že sa na mňa teda nehneváš, toto som určite nechcela.

bingham

ok..., ale pozri co napisala slobodna...ta je specialne na mna zatazena......a potom pozri co si napisala ty....:)))) to bolo len tak tak :DD

barbinka

bingham: to si si asi pomýlil:-) Ja viem, že si sa ma zastal. aj som ti poďakovala za to, ale teba som ja nikdy nehlásila v pripomienkach. Však ty si normálny chalan, veľa ťa tu čítam. určite som ťa nehlásila, jedine, čo viem, tak slobodná tam písala na teba.

bingham

no myslim to tak ze som skoro chytil ban.....kvoli tebe....ja som sa ta tam zastal....a ty si mi potom nalozila na pripomienkach :P

janka24

uhlie...aaaale hoovno:-)..ja mám 24 a chut nasex stále a to pracujem aj deti mám a pohoda..ale su bohužial take ženy ktore nemaju tak často chut ...ale ich partneri to s nimi vydržali-obe čo poznám su vydate a s manželmi takmer 10 rokov hmm tak pevne nervy-pevne nervy dalej
a uhlie-rozdavaj dalej priatelske rady nech sa pobavim.-)