kto chce zacat 90dnovu dietu od 11.01.2010 so mnou?

janula10

caute babule..

tak mne idu teraz tie kilecka pomalicky dole , cm neviem..lebo ja sa iba vazim vobec som sa nemerala:(..ale citim aj vidim ze cm isli dole a to riadne:)
ja mam dnes bielkoviny..joooj to nemusim:(..spravim si asi kuraci salat so zeleninou...

LEJJA

AHOJTE,dnes mam otrsny den.Hned rano som bola u zubara lebo ma priserne bolel zub.Vytiahla mi ho.Tak neviem ci dnes budem vobec jest.Mam vitaminovy den.Kila idu dole,ale cm velmi nie.Neviem cim to moze byt.Vam sa ako dari?

janula10

SESI:
ja drzim tuto dietu uz 2krat..a tiez som prekvapena ze to ide rovnako tak rychlo dole ako ked som ju drzala 1krat...:)) lebo vacsina bab pisala ze ked ju drzis viackrat tak je to pomalsie..ale mne sa nezda:)
ale teraz mam tiez pocit ze tie kg idu pomalsie dole...myslim po tych 40tich dnoch..

ozaj chcela som sa este spytat kedy mame dalsi vodovy den???8. alebo 9. marca?????

Andrejočka

ahojte baby, aj ja som tu, nevzdávam to a poctivo držím, len som mala uzávierky a tak, tak som moc nemala čas byť na nete. ale inak som tu. teraz som si dočítala aj príspevky. tak super tie čo ste to vydržali. ja som sa dnes aj odvážila, dosť sa to spomalilo na váhe, ale čo sa čudujem, zrýchlilo sa to na cm. tak som zvedavá.

Sesi

No to mas super..drzim palce nech ti to ide stale tak super..Tak mne to ide biedne dnes mam 8den..a len 1kg dole =(( comu nechapem preco...asik sa mi spomalil metabolizmus..musim ho riadne nastartovat..drzis dietu prvy krat?

janula10

SESI:
dietu dodrziavam poctivo...s tym nemam problem:)...prehresky zatial ziadna..akurat buduci tyzden ma kolegyna narodky tak bude party tak asi prvy prehresok bude, ze si dam trosku vinka..ale jest sa nic nechystam..myslim vtedy, dobrotky a tak...
cvicim obcas..no snazim sa premoct ale ak ti mam pravdu povedat tak skor sa premozem pozerat telku:)))
cvicim tak iba 2krat do tyzdna, 30 min na orbitreku...
a tebe sa ako dari??kolko si uz schudla a co cvicenie?