Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Musím sa priznat...

datelinka

tak sa daj do toho, taká krásna záľuba a ty premárniš svoj talent. a hlavne, keď držíš štetec, nemôžeš sa prejedať.

nelina523

datelinka prepac..to nebolo tebe.ja mam strasne zlu naladu asi uz tou stravou neviem co sa so mnou deje.stale iba placem spim.A CHCEM SA Z TOHO DOSTAT!!!ist normalne s kamoskami na pizzu a tak vies..vidis mna strasne bavi kreslenie ale uplne som na to zabudla ako myslim na to co jem..vitiahnem olejove a dam sa do toho..Dmam aj stojan ani raz som ho este nepouzila!

nelina523

to je povzbudive.ja viem ze by som to mala nekomu povedat a ze to je vazne ale mna nikto nepochopi a na nete uz urcite nie.som debil tak prepacte.

datelinka

denz, vidím, že si v dobrej nálade ale neline treba pomôcť, tak šup na to.
neli, len to nechoď vyvrátiť. to bude v poriadku, máš už podváhu, takže toto ti neuškodí, len v tom nepokračuj, kým si na okraji priepasti, keď spadneš hlboko, ťažko sa ti bude štverať. rieš nudu inak. nájdi si činnosť ktorou ju budeš zaháňať.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.