Nemôžem zaspať pri partnerovi

Príspevok v téme: Nemôžem zaspať pri partnerovi
trojanka69

Ahojte, mám nádherný trojročný vzťah a niekedy spolu strávime celú noc. ON si v pohode spinká ale ja nedokážem zaspať. Stále musím nad niečím rozmýšlať, aj keď cítim veľkú únavu nemôžem spať. Nerobí mi problém spať v cudzom prostredí. ide asi o partnera. Ja neviem či sa niečoho bojím... nechápem tomu, už by som ale konečne chcela normálne zaspať ako on, potom mám pokazenú celú noc aj deň. Prosím poradte mi. Nemám žiadne choroby ani nič... Len pri ňom nedokážem zaspať :(

trojanka69

:D ach ludia, niektore prispevky ma teda riadne pobavili:D dakujem... nie nebojim sa ze by zaškrtil v noci :D ani nemam spinave svedomie,, a ani to nieje moj 2,3,4... partner, je to moj prvy aj v sexe aj v ozajstnom lubeni, milovani.. a chcem navzdy len jeho. viem ze je ten pravy.. myslim ze to bude len z toho nezvyku a mozno je nieco aj na tej teorii svedskej sexuologicky :).. ale viete co! :) minule sme spolu pozerali televizor a bola somdost unavena , bola uz neskora noca normalne som zadriemavala..miestami az spala :) takze to bude len ten nezvyk..

trojanka69

:D ach ludia, niektore prispevky ma teda riadne pobavili:D dakujem... nie nebojim sa ze by zaškrtil v noci :D ani nemam spinave svedomie,, a ani to nieje moj 2,3,4... partner, je to moj prvy aj v sexe aj v ozajstnom lubeni, milovani.. a chcem navzdy len jeho. viem ze je ten pravy.. myslim ze to bude len z toho nezvyku a mozno je nieco aj na tej teorii svedskej sexuologicky :).. ale viete co! :) minule sme spolu pozerali televizor a bola somdost unavena , bola uz neskora noca normalne som zadriemavala..miestami az spala :) takze to bude len ten nezvyk..

navanita

ahoj, jedna známa švajčiarska sexulogička, ktorá sa venuje ženám maytreyi piontek vo svojich knihách píše, že ženy by nemali zo zvyku zdieľať svoju posteľ s inými ľuďmi. ženy môžu v spánku prijímať emocie, napätie, telesné slabosti druhých ľudí. Najlepšie je spať na kľudnom a úplne tmavom mieste a samozrejme spánok pred polnocou. ja žijem vo vzťahu a spávam v izbe sama, lebo inak by som sa nevyspala. to sú stereotyptné vzorce správania, že zaspávať spolu a zvyknúť si na seba... treba dať seba na prvé miesto :-)veľa hlbokého spánku

danAnoc

A mozno je to tym, ze clovek ma strach ci neklame sam seba i druheho, ked tuzil po jednom partnerovi na cely zivot a zrazu spava uz s druhym, tretim, stvrtym...atd.

babybooom

Dievčatá, niekde na nete som našla o tom článok a tento "problem" bol odôvodnený NEZVYKOM a ešte nejakými vecami, ktoré som až tak dopodrobna nečitala:-) asi si len predsa budeme musiet iba zvyknuť:-)

prečo ??

čaute. Ja mám ten istý problem.. Mala som priatela 4 roky, žili sme spolu. Uplne dobre sa mi pri nom spalo. Nejaký čas som bola sama a teraz mam nového priatela a nemôžem pri nom spať. Či sme u neho, u nas, niekde inde.. nemôžem.. Myslíte, že som si len odvykla?? Na toho predchádzajuceho som si zvykla zo dna na den, myslíte, že to je tým alebo niečim iným ?

tekvicka

ja si myslim ze je to iba nezvyk ak spolu nespite v spolocnej posteli casto...ja ked som zacala chodit ku priatelovi tak som sa tiez budila rano o siestej a nevedela som co od radosti so sebou, aj som zle spavala, rano som bola unavena lebo som chcela este spat a nemohla som, ale postupne to uplne zmizlo teraz tam spavam mozno aj najlepsie...ja si myslim ze sa to upravi casom