Postup pri vybere krčnych mandli?

Príspevok v téme: Postup pri vybere krčnych mandli?
Petronela:-)

Ešte nikdy som nebola v nemocnici, tak neviem presne ako to tam funguje. Potrebujem vedieť že ak mi da moja ORL lekarka odporučanku na vyber krčnych mandlí, tak s tou odporučankou sa musim objednať zase na vyšetrenie v tej nemocnici kam pôjdem? Napr v ružinove je ORL oddelenie na 4 poschodi a na tom oddeleni maju nejaku ambulanciu kde chodia pacienti s odporučankami? Tam mi spravia znova vyšetenie a potom sa môže stať, že mi oni tie mandle nebudu chcieť z nejakeho dovodu vybrať?
Ďakujem za odpovede

zuzic

levica na krcnom..ale tak ma sfetovali prvy krat naladovkou ze mi bolo secko jedno:D aj to ze balim osetrovatela:DD

Petronela:-)

No neviem či je to ta šatna čo myslim ja. Lebo tam kde je prijimacia kancelaria na prizemí som si všimla šatňu, ale Cokoladka možno myslela inu šatnu na 4 poschodi :-)
:-) celu tašku si môžem zobrať na oddelnie? Nie? tam nie su skrinky na izbe? Cokoladka kde si?

zuzic

petronela ja som mala z toho pyzama take stresy ked som mala ist do nemocnice ze ja mlada baba sa tam mam cez cele oddelenie promenadovat v pyzame ale nakoniec mi to bollo taaaaaak jedno:DD

Petronela:-)

Nie preboha :-) to pôjdem v pyžame cez celu chodbu zo suterenu na štvrte poschodie v pyžame? :-) Tomu neverim. Ja si chcem zobrať celu tašku s vedcami na oddelenie. To môžem nie? Cokoladka povedz niečo :-)

levicaaaaa

Petronela - v šatni sa prezlečieš do pyžama. :-))

ľudia, ja keď to tu čítam, že v celkovej anestézii... šlak ma ide trafiť. a ak mám dobré info, tak je to teraz jednodňová chirurgia...

ja som bola na výbere mandlí v 1996, mala som 6 a pol roka a bol to strašný zážitok.
vtedy žiadna narkóza pri takomto zákroku nepripadala do úvahy. priviazali ma k takej tej stoličke na ktorej ma operovali, za mňa sa postavila sestrička a celý čas mi držala hlavu aby som sa nemohla pohnúť. až som mala modriny. bolelo to príšerne, celý čas... zrejme tam bola nejaká lokálka, ale to bolo na figu platné...

takže teraz si myslím, že je to prechádzka ružovým sadom ten výber mandlí...