Tatra banka balik academy

lost

biopich - nie :) ale existuje aj ina banka ako TB :)

priklad - mam mbank, ludia tomu neveria, ale kryte to je.. ale nemam tam "majland" za 2 roky som zaplatil 0 eur poplatky (aj 0sk) - na medzinarocne platby mam zas inu banku.

ale ak by mi banka nauctovala 5 eur mesacne, len za to ze to pouzivam, tak to je taka drzost, ze by som si ihned este v ten den vsetko vybral (resp: preposlal), POKIAL by mi nedali zlavu :)

Robim to takto vzdy :)

darika

lost
ja som mimo republiku a tak sa mi to oplati.Ja platim len balik internet banking.A vdaka tomu viem vsetko,co sa mi na ucte deje.Nie je to taka velka suma.

darika

to,kolko mozes ist do minusu,ti oznami a vycisli banka.Robi sa to podla toho,kolko mas penazi na ucte za urcitu dobu,prisuny...Robi to pocitac,takze clovek s tym nerobi nic.Cim viac mas na ucte,tym viac do minusu mozes ist.Ja to mam a ziadne uroky necitim.Snad ani nie su.
Co sa tyka toho sporiaceho uctu,sama tomu moc nerozumiem,pretoze som to citala len cez internet banking,ale ak dobre rozumiem,mozes si sama zvolit sumu aku chces,aby ti mesacne odchadzala na sporenie.Schvalne si to idem este raz pozriet.

biopich

mna zaujima dosiel mi vypis so zostatkom a podtym bolo pisane sporiaci ucet ine cislo a zostatok... mam klasicky balik a neviem to ako mozem vyuzivat aj ten sporiaci ucet? nejak som dost mantak na take veci...ked som si zakladala ucet tak o nom nebolo nic povedane..a dost ma zaskocilo ze take daco bolo pisane vo vypise...