Zivotna krizovatka

Príspevok v téme: Zivotna krizovatka
Keita

Ahojky.Budem sa snazit vtesnat sem 7rokov mojho zivota..rada by som si precitala vas nazor na moj zivot.Za dlzku sa vopred ospravedlnujem...
Pred 7 rokmi som spoznala mojho uz teraz ex-priatela.Nebola to laska na 1 pohlad.Len sa mi pacil.Bol zvlastny.S nikym sa moc nebavil,skor taky tichsi..to sa mi na nom pacilo,po pol roku sme sa nejako dali dohromady..Zaciatky boli krasne,bolo tam vsetko,velka vasen a z mojej strany aj velka laska.Zamilovane sms,telefonaty,darceky..Bola som stastna.Po 2 rokoch akoby mi zasibalo.Akosi sa nam vytracala vasen,tak som ju hladala inde..Vzdy som sa vratila k nemu,..on bol moje utocisko,mala som pri nom pocit bezpecia,bolo mi ho aj velmi luto za to vsetko co som mu robila..vsetky moje ziarlivostne sceny a pritom ja som ho podvadzala..No..ako to uz chodi..boli sme v zahranici,a ani tam ma to nepreslo.Akoby mi fakt zasibalo.Ja som pila,fajcila,stretavala sa s druhymi,on doma spal..A spoznala som niekoho kto mi zivot obratil naruby.Nikdy som sa nestretla s niekym takym este.Tie hadky,od sameho zaciatku..Pritahoval ma ako nikdy niko predtym.Ukoncili sme svoje dlhodobe vztahy a povedali si,ze to skusime.Ja mu nedokazem verit,on mne tiez nie,on je typicky lider vo vztahu,ja som tiez,obaja nasi predosli partneri nam to dovolili..Teraz mame problem sa vyrovnat s tym,ako sa k sebe spravame.Ja mam pozostatky z preosleho vztahu,on tiez,take ako keby rozkazovanie druhemu,vo vetach,..nasim predoslym partnerom to nevadilo..S predoslym som nemala problem sa pohadat,strasne ma rozculoval jeho pokoj,bol taky pokojny,nikdy nestresoval,nikdy sa nechcel hadat a mna to strasne stvalo!!!S tymto??Neviem sa ani branit!!Bojim sa nieco povedat,lebo on ma ine reakcie.On ma nenecha len tak sa vyrevat,on mi to oplaca.Tym aka je povaha.Ja sa potom cela trasiem a radsej mu dam zapravdu,nez sa hadat.Co sa to deje???Je toto laska??Este stale byvam s mojim expriatelom,lebo sme spolu kupili dom.Niekedy mi velmi chyba.Ale teraz sa vobec nevyznam ci mi chyba ako muz,alebo len ako clovek,u ktoreho som si mohla dovolit vsetko bez nasledkov.Mam strach,lebo to vyzera tak,ze svojho ex som nakoniec az tak velmi nemilovala asi,ked som ho podvadzala.Pri tomto som sa dost ukludnila,ak sa to da tak povedat,vobec nemam chut na party,a ze podviest ho,to mi ani nepride na mysel..on chce aby som sa uz konecne prestahovala za nim na buduci mesiac,ja sa bojim,ze sa pozabijame,..na druhej strane,u mojho ex som dost citovo stradala..on je znamenie panna.Malokedy ma hladkal po tvari,malokedy ma drzal za ruku,a tak..castokrat som kvoli tomu plakala,chybala mi neha a nakoniec aj vasen..tento je celkom iny,je to byk.Az mi niekedy ide doslovne na nervy ako ma hladka a mazna.Co mi uz nadobro sibe??Ani to ani to??Jedno je primalo,druhe privela..Prosim vas,mohli by ste mi poradit ako to vidite vy??Ja som znamenie Baran.Mozno je to trocha aj o tych znameniach..Neviem.Som z toho naozaj uz dost na dne...;-(

Keita

USIKO,..vystihla si to presne..PRESNE.A uz ma nebavi cakat...cele tie dlhe roky...CELE ROKY,..nedokazem byt sama ;-(

Keita

Budem mat 24 v aprili..ale uz som sem raz pisala..ja neviem.Pri jednom citim bezpecnost,ale ziadne pocity podobne vasni,a tak..ani dotyky..uz aj posledny rok sme sa milovali len tak ze som mu musela povedat kde ma chytit a tak..a tento je az velmi 'pocitovy'ak sa to tak da nazvat..niekedy mi aj chyba,ale niekedy som rada,ze sa nerozpravame..neviem,co mu mam povedat a citim,ze on by chcel odpoved.Asi si kupim psa a budem zit s ex ako kamaratka.Zblaznim sa sama.;-( este do toho mi zacali aj panicke ataky a uzkost pred rokom,a to som byvala taka vesela kopa plna optimizmu.Teraz je zo mna troska.Esteze nemusim do marca pracovat..aj tak si neviem predstavit,ako pracovat..citim sa sama.Ked som robila na linke v GB tak som stale mala v praci uzkost,lebo som rozmyslala nad hovadinami a nad zivotom pri manualnej praci ;-( mam naozaj poriadnu depresiu z toho ako sa mi prevratil zivot naruby...

jajka001_

uz si sem pisala ze? mas asi 22. ja ti poviem, ani jeden z nich. neviaz sa. najprv dospej lebo si nevyburena - ved este mas cas - ale rodinu si s ani jednym nezakladaj. a ten druhy - vasen je fajn ale odtial potial, to je to, laska a nenavist maju k sebe tak blizko.

lentilka29

ak môžem tak panna chlap to dovidenia...to som zažila, to je človek, ktorý má radá sám seba, sebou s zaoberá, ako opisuješ...žiadna neha, nič presne ako uvádzaš...žiadne oponovanie....človek má pocit ako by žil s gaučom....sorry za výraz..
inak poznám vzťah baran a býk a funguje super...a je taký ako opisuješ aj ten tvoj....a tvoria rodinu, majú dieťa žijú spolu...

smutka

Nemyslim, ze je to o znameniach, ja mam presne opacne skusenosti. Jednoducho, hladas ideal... a myslim, ze vo vztahu treba pracovat. V jednom aj druhom a pracovat musia obaja. Ten prvy mal zapracovat na prejavovani naklonnosti a ten druhy a spolu aj s tebou na nechavani priestoru aj pre toho druheho. Nic nie je idealne :) Ale ako sa vravi, ak ho milujes, nie je co riesit... ak vyprcha vasen, treba ju opat najst