Leskle vlasy

Lucinka33

asdf, nechcem tu davat priamo link na tu pani, aby som zas nedostala ban :D ale vlavo mas Druh tovaru, pod tym klikni na Novy tovar. Objavi sa ti tabulka, v jednom obdlznicku mas uvedene Znacka. A tam vpis CHI a daj hladat. Alebo tu to rovno vpis do znacky: -odkaz odstránený-

Lucinka33

Ana, mne Lavera celkom vyhovovala. Z prirodnych bol najlepsi Urtekram, konkretne ten s Aloe Vera. Alverde velmi neodporucam, mne sa po dlhsom pouzivani vzdy spravili lupiny :( Logonu som este nemala, tak neviem. Momentalne som presla na lacnejsie bezsilikonove sampony, teraz som spokojna so samponom Joanna Z babickinej lekarne, mam proti lupinam. Dobry je este aj z DM Balea Professional - mam vyhladzovaci, je to nova rada bez silikonov. Vzadu na obale je napisane "ohne silikone" :)
Mala som aj bylinny vlasovy sampon Luna - brezovy, ten mi velmi nesadol, ale vraj zihlavovy je dobry.
Tie klasicke drogerkove ako Gliss Kur, Pantene, Nivea, Elseve atd. uz tiez dlho nepouzivam, hlavne kvoli silikonom. Tiez som skusila skoro vsetky mozno znacky:D

ana555

tú značku nikam písať nemusíš,klikni si na pravej strane vstup pre slovensko,a na ľavo máš kategórie výrobkov,ona má toho tam veľa

ana555

Ano je to od Silvie P,mám s ňou dobré skúsenosti.A aké šampóny používaš ty? ja to striedam furt,drogérkové som mala skoro všetky,teraz mám šampón od vichy dercos-aminexil,schwarzkopf bc-humus s prepáčením,a hlavná vec že profesionálny,inak som spokojná bola zatial najviac s dixi brezovým alebo žihlavovým,balzámy striedam taktiež vždy(((

ana555

ach jaj,voľakedy boli len dixi šampóny,mne tiež vyhovuje dixi,aj ked nie vždy ho používam,ale rada by som prešla na prírodné,skúsim logonu,konzistencia lavery sa mi nepáči a alverde ma absolutne neláka,inak tiež henujem bezfarebnou,tak ako vravíš asi zbytočne(((

Lucinka33

Ale ked ten olejcek pouzivas hlavne na konceky, tak to je este v pohode. Nepouzivaj silikonove pripravky na pokozku hlavy, pozor na sampony so silikonmi :)